Sinsay wybrał CH Max w Tarnowie

Marka odzieżowa Sinsay, należąca do sieci LPP, podpisała umowę najmu na ponad 900 mkw. powierzchni w Centrum Handlowym Max w Tarnowie. Będzie to największy i najnowocześniejszy salon tego brandu w mieście. To kolejny, po KiK, nowy najemca, który otworzy swój salon w przebudowanym obiekcie.

Sinsay zagospodaruje przestrzeń na pierwszym piętrze obiektu, które obecnie jest modernizowane. Otwarcie sklepu nastąpi jesienią tego roku. Drugim najemcą na tej kondygnacji została marka KiK z salonem o powierzchni 700 mkw.

R E K L A M A
Food Fyrtel

– To bardzo dobry czas dla CH Max i wspaniale jest być częścią tych kluczowych zmian. Mimo bardzo trudnej sytuacji na rynku nieruchomości, jako zespół profesjonalistów potrafiliśmy w ścisłej współpracy z właścicielem jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność budynku i wydobyć z niego spory potencjał, pozyskując takich najemców, jak KiK oraz Sinsay – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM Property Advisors, firmy która zarządza obiektem i jest odpowiedzialna za jego wynajem. Wyniki odwiedzlaności CH Max pokazują, że centrum nawet w czasach pandemii radzi sobie bardzo dobrze – klienci doceniają ofertę zakupową, bezpieczeństwo i dobrą dostępność obiektu.

– Ciężko pracowaliśmy na ten sukces, teraz razem z nowymi najemcami i zmodernizowanymi częściami wspólnymi na +1 stworzyliśmy zupełnie nową destynację w ramach istniejącego obiektu, która w naszej ocenie istotnie powiększy i tak już wysoki footfall i zadowolenie naszych klientów – dodaje Michał Małecki, Head of Leasing w CREAM Property Advisors.

900 mkw. powierzchni dla Sinsay w CH Max

– Jesteśmy zadowoleni, że nasz kolejny sklep Sinsay powstanie w CH Max w Tarnowie. Kolekcje modowe naszej najmłodszej marki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego z przyjemnością otwieramy nowy salon. Mamy nadzieję, że jego bogata oferta i przystępne ceny wzbudzą zainteresowanie mieszkańców Tarnowa i okolic. Dużym atutem jest jego lokalizacja w centrum handlowym położonym w samym sercu miasta. Liczymy, że przełoży się to na liczbę klientów, którzy zechcą nas odwiedzić i zapoznać się z tym, co dla nich przygotowaliśmy – mówi Piotr Komor, manager ds. najmu powierzchni handlowych Sinsay.

CH Max jest zlokalizowane w sercu miasta i w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego. To obiekt typu convenience z własnym parkingiem. Wśród najemców są m.in.: Biedronka, Drogeria Natura, Pepco, TXM, Monnari, Cosmedica oraz liczne punkty usługowe. W 2018 roku CH Max został zakupiony przez spółkę Obsydiane Investments, której właścicielem jest irlandzki inwestor Derek Sharkey, były wiceprezes grupy Caelum Development.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział