Eobuwie.pl uruchamia koncept sklepu Eobuwie.pl & Modivo Collect

Nowy unikalny koncept połączy asortyment obu marek. Zapewni dostęp do szerokiej oferty obuwia, akcesoriów i odzieżowych marek. Klienci będą mogli skompletować pełne stylizacje. Skorzystają także z wygodnej usługi R&C (z ang. Reserve and Collect, czyli zarezerwuj i odbierz). Pierwszy sklep Eobuwie.pl & Modivo Collect ruszy w Galerii Warmińskiej.

– Koncept bazuje przede wszystkim na zamówieniach Reserve&Collect, czyli usłudze umożliwiającej stacjonarny odbiór produktów zarezerwowanych wcześniej z oferty online. Nowy format będzie sukcesywnie rozwijany w kolejnych lokalizacjach – zapowiada Marcin Grzymkowski, założyciel oraz prezes eobuwie.pl i Modivo. 

Eobuwie.pl wdraża strategię omnichannel

To kolejny innowacyjny krok, który wynika ze strategii omnichannel marki eobuwie.pl. Klient jest w centrum – firma stawia na rozwiązania umożliwiające jak najłatwiejszy zakup, przeglądanie oferty oraz sięganie po modowe inspiracje. Oprócz rozwiązań znanych z klasycznych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl, jak tablety do przeglądania zamówień i usługa esize.me, w nowym koncepcie wyodrębniono przestrzeń dla nowoczesnych przymierzalni Modivo. Zamówione produkty będzie można przymierzyć w komfortowych garderobach. 

W praktyce oznacza to, że klient przegląda ofertę Modivo i eobuwie.pl np. poprzez strony internetowe, zamawia produkty do wybranego sklepu, gdzie ma możliwość ich zmierzenia i dokonania ewentualnego, szybkiego i wygodnego zwrotu na miejscu. To wyjątkowe ułatwienie, Klient nie musi tracić czasu na pakowanie produktów, naklejanie etykiet oraz zamawianie kuriera, czy wysyłkę. Cały proces – odebranie zamówienia, przemierzenie, zwrot odbywają się w jednym miejscu.

Pierwszy sklep znajdzie się w Galerii Warmińskiej

Pierwszy sklep rusza już 7. maja w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej, W dniu otwarcia obowiązywać będą specjalne akcje rabatowe. Postawiono na zaostrzone środki ostrożności. Kadra pracować będzie w maseczkach i rękawiczkach, skanery esize.me i tablety będą na bieżąco dezynfekowane, elektroniczny system monitoringu będzie wskazywał liczbę osób aktualnie przebywających na sali sprzedaży. Więcej szczegółów na dedykowanej stronie. 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 26
Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty…
Baza danych

Firmy

retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych
Scroll to Top