Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nowy koncept handlowy z kategorii off-price w Gemini Park Tychy

Od 4 maja br. centrum handlowe Gemini Park Tychy ma w swojej ofercie sklep HalfPrice. To świeży koncept handlowy z kategorii off-price, za którym stoi gigant rynku obuwniczego – grupa CCC.

W ofercie sklepu można znaleźć markowe rzeczy w znacznie niższych cenach. Asortyment obejmuje m.in. odzież oraz obuwie dla kobiet i mężczyzn, zabawki, akcesoria i kosmetyki, a także szeroki wybór dekoracji i dodatków do domu. Nie brakuje tu także oferty sportowej.

Jak zapowiadają twórcy marki, towar w sklepie ma być kilka razy w tygodniu uzupełniany o nowości. Marka w Gemini Park zajęła lokal mający ponad 1,3 tys. mkw.

1,3 tys. mkw. powierzchni dla HalfPrice w Gemini Park Tychy

W ofercie nowego sklepu znaleźć można bowiem markowe i unikalne rzeczy od znanych projektantów. HalfPrice na co dzień współpracuje bowiem ze znanymi brandami.

Sklep HalfPrice w Gemini Park Tychy

Nowy sklep z racji szerokości swojego asortymentu uzupełnia ofertę tyskiej galerii w 4 segmentach – mody, akcesoriów, home oraz sportu.

– Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – komentuje otwarcie Joanna Czyżewska, Dyrektor Działu Sprzedaży HalfPrice.

HalfPrice to pierwszy debiut marki w Gemini Park Tychy w tym roku. To także pierwsze otwarcie po „odmrożeniu” handlu. Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu – będzie takich więcej.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział