[KOMENTARZ] Maciej Sanetra, CH Złote Tarasy: podane przez ZPPHiU informacje na temat odwiedzalności są nieprawdziwe

Maciej Sanetra, Dyrektor CH Złote Tarasy

Maciej Sanetra, Dyrektor CH Złote Tarasy komentuje podane przez ZPPHiU informacje dotyczące odwiedzalności w centrum handlowym: – Nieprawdą jest, że centrum handlowe notuje spadki, o których wspomina Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług.

Dyrektor CH Złote Tarasy odpowiada na publikację pt. ,,Odwiedzalność centrów handlowych w maju poniżej oczekiwań” autorstwa Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług i informuje, że centrum precyzyjnie zlicza wejścia klientów na teren obiektu.

– Wraz z końcem czwartego lockdownu i po ponownym otwarciu centrów handlowych z początkiem maja br., zaobserwowaliśmy znaczące, kilkudziesięcioprocentowe wzrosty odwiedzalności w CH Złote Tarasy, w porównaniu do analogicznego okresu w 2020 roku. Nieprawdą jest zatem, że centrum handlowe notuje spadki, o których wspomina Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług, a dane którymi posługuje się wspomniany Związek są błędne – mówi Maciej Sanetra, Dyrektor CH Złote Tarasy.

– CH Złote Tarasy od wielu lat współpracuje z technologicznym liderem z zakresu zliczania i przepływu osób w obiektach wielkopowierzchniowych, którego oprogramowanie precyzyjnie zlicza wejścia na teren centrum, zarówno z poziomu parkingu podziemnego, wejść głównych, jak i biurowców należących do kompleksu Złote Tarasy – dodaje Maciej Sanetra.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
66 000 m2
Złote Tarasy to centrum handlowe odwiedzane przez ponad 21 mln klientów rocznie. Galeria położona jest w samym sercu Warszawy, w…
Baza danych

Firmy

retail agency, property management, usługi doradcze, zarządzanie nieruchomościami
Cushman & Wakefield jest firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do…
Baza danych
Scroll to Top