Dealz dołącza do grona najemców MultiBox w Tczewie

multibox-tczew

Firma Mallson Polska pozyskała do Parku Handlowego MultiBox w Tczewie kolejnego sieciowego najemcę – międzynarodową sieć Dealz będącą częścią Pepco Group. To debiut tej marki w mieście. Sklep zajmie 410 mkw. powierzchni najmu.

Park Handlowy MultiBox w Tczewie działa od maja 2016r. Położony przy głównej arterii komunikacyjnej miasta – Alei Solidarności – dzieli wspólny parking na ponad 400 aut ze sklepem Kaufland.

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 4 tys. mkw. Wśród najemców MultiBox Tczew znajdują się sklepy sieciowe marek takich jak: Jysk, Martes Sport, Rossmann, KiK i Pepco oraz salon Media Expert który otworzy się w najbliższych dniach.

Pierwszy sklep marki Dealz w Tczewie

Pierwszy sklep marki Dealz został otwarty w Polsce w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Oferuje produkty znanych marek w bardzo korzystnych cenach. Szeroki asortyment ponad 3.000 markowych produktów zapewnia wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem MultiBox Tczew jest firma Mallson Polska. Właścicielem obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży.

Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

multibox-tczew
park handlowy
4 000 m2
Park handlowy Multibox to jednopiętrowy budynek, który położony jest w Tczewie, zlokalizowany przy ulicy Kwiatowej. W najbliższej okolicy stoją Kaufland…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze, drogeria, księgarnia - prasa, odzież i artykuły dziecięce
Lokalizacji: 100
Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od…
Baza danych

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top