Centrum Tańca nowym najemcą Galerii Askana

Na mapie Gorzowa powstaje nowa szkoła tańca. Centrum Tańca Champion Team startujez zapisami na sezon 2021/2022 do swojej nowej placówki w Galerii Askana.

Centrum Tańca Champion Team należy do Polskiego Towarzystwa Tanecznego, które jest pełnoprawnym członkiem Międzynarodowej Federacji Tańca WDC – jednej z największych organizacji tanecznych na świecie.

Askana czyli doskonała lokalizacja

Jak podkreśla Dawid Wiśniewski, założyciel Centrum Tańca Champion Team „Jesteśmy podekscytowani otwarciem kolejnej placówki na mapie Polski. Do tej pory z sukcesem działamy we Wrocławiu i Wałbrzychu. Trzeci projekt jest zlokalizowany w Galerii Askana. Jej doskonała lokalizacja, 100% znajomość marki na rynku lokalnym,  zróżnicowana i atrakcyjna oferta, a nade wszystko wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską, czynią Askanę doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Wierzymy, że owa lokalizacja będzie doskonałym udogodnieniem dla naszych kursantów.”

Uzupełnienie oferty

Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager Galerii Askana dodaje: „Cieszymy się, że do grona najemców Galerii Askana dołączy Centrum Tańca. To doskonałe uzupełnienie naszej oferty o część rozrywkowo-sportową. W obecnych czasach niezwykle ważnym jest podtrzymywanie sprawności ruchowej, kondycji i kształtowanie aktywności będącej przyjemną i bezpieczną terapią zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, rozładowującą złe emocje i frustracje.”

Nowa szkoła to bogata oferta różnorodnych form tanecznych prowadzonych pod okiem mistrzowskiej kadry trenerów i instruktorów.  Dawid Wiśniewski z Centrum Tańca Champion Team dodaje ponadto:„W naszym Centrum Tańca będzie istniała również możliwość wynajęcia jednej z profesjonalnie przygotowanych sali tanecznych na wyłączność. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić niezbędne szczegóły.”

Otwarcie Centrum Tańca Champion Tańca przewidziane jest na wrzesień 2021 r.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych