Debiut Xiaomi Store w województwie świętokrzyskim w Galerii Echo

W należącym do EPP centrum handlowym Galeria Echo w Kielcach został otwarty salon Xiaomi Store. To pierwsza lokalizacja tej marki nowych technologii w województwie świętokrzyskim. Dla klientów przygotowano szeroką ofertę Xiaomi, od smartfonów po szturmem zdobywające polski rynek hulajnogi elektryczne.

Popularność elektrycznych hulajnóg z roku na rok wzrasta, a ich widok – szczególnie w sezonie letnim – staje się nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast. Niegdyś kojarzone z dziecięcą zabawką, obecnie zdobywają coraz większą liczbę entuzjastów w każdej grupie wiekowej. Ta kompaktowa alternatywa dla tradycyjnych miejskich środków transportu doczekała się przepisów, które regulują jej użycie , co świadczy o tym, że Polacy wsiedli na hulajnogi na dłużej niż jeden sezon.

R E K L A M A

Ten zielony środek komunikacji miejskiej obok innych innowacyjnych produktów Xiaomi, jak smartfony czy sprzęt smarthome oferuje salon Xiaomi Store (120 mkw.), który zagościł na poziomie 0 kieleckiej Galerii Echo. Jasny i utrzymany w charakterystycznym wystroju łączącym elementy stali i drewna zapewnia fachową obsługę doboru właściwego sprzętu fanom technologicznych nowinek.

– W Galerii Echo stawiamy na prezentowanie naszym klientom komplementarnej oferty najbardziej pożądanych marek, jesteśmy na bieżąco zwłaszcza w szybko zmieniającym się segmencie elektroniki. Dajemy najemcom optymalne warunki do wzrostu, a klienci z coraz większą wiedzą o technologiach i rosnącymi wymaganiami chwalą nas m.in. za dostęp do zaawansowanych, intuicyjnych produktów. Atrakcyjny letni debiut, w postaci salonu Xiaomi Store, to kolejny mocny element naszego tenant miksu z propozycją, która na pewno zadowoli miłośników inteligentnych rozwiązań i wielofunkcyjnych gadżetów – mówi Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Galeria Echo w Kielcach – największe centrum handlowe w regionie świętokrzyskim

Galeria Echo w Kielcach, największe centrum handlowe w regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71 500 mkw. mieści ok. 250 różnego rodzaju sklepów popularnych polskich i światowych marek, punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, niedaleko licznych osiedli mieszkaniowych oraz kampusów uniwersyteckich, gwarantuje dostępność galerii zarówno dla klientów poruszających się pieszo, jak i transportem publicznym, rowerem czy własnym samochodem. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na blisko 2000 miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF).

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych