Rossmann uruchamia drogerię internetową na kolejnym rynku

Po uruchomieniu duńskiego sklepu internetowego Rossmann jest już obecny w dziewięciu krajach europejskich. Na stronie: www.rossmann.dk klienci mogą wybierać z około 10.000 produktów.

– Rynek duński jest dla nas bardzo interesujący, ponieważ u naszych skandynawskich sąsiadów nie ma jeszcze klasycznej koncepcji drogerii, jak to ma miejsce w Niemczech – mówi Raoul Rossmann, Dyrektor Zarządzający ds. Zakupów i Marketingu w Rossmann GmbH.

R E K L A M A

Żeby wdrożyć sklep internetowy w Danii, Rossmann wykorzystał wieloletnie doświadczenie i sprawną logistykę. – Korzystamy z naszych struktur, aby nasi duńscy klienci mogli korzystać z różnorodności wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach – w szczególności z produktów naszych marek własnych – mówi Raoul Rossmann.

Oferta zamawiania artykułów online została dostosowana do potrzeb klientów. Zamówienia są dostarczane do domu klienta lub, na życzenie, przesyłane do paczkomatu. W duńskim sklepie internetowym dostępne są zarówno uznane marki Rossmanna, jak i produkty innych uznanych producentów. Duński sklep internetowy będzie od początku sierpnia szeroko reklamowany.

Aktualnie Rossmann jest dostępny w: Niemczech, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Turcji, Albanii, Kosowie, Hiszpanii i Danii.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

Rossmann: ponad 1,5 tys. drogerii w Polsce

Z początkiem tego roku sieć Rossmann świętowała otwarcie 1500. drogerii w Polsce. Pierwszy sklep z szyldem sieci zadebiutował 28 lat temu w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce, a zakupy w drogeriach należących do sieci robi ponad 820 tys. Polaków rocznie. W całej Polsce spółka zatrudnia ponad 19 tys. pracowników. Oferuje swoim klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek) i firmuje 27 marek własnych.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych