PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Nowy multibrandowy sklep w CH Platan

W Centrum Handlowym Platan w Zabrzu 21 sierpnia br. zostanie otwarty najnowszy sklep sieci Kaes. Kaes oferuje stylową odzież, obuwie i dodatki w sportowym stylu.

Kaes to dynamicznie rozwijająca się polska sieć sklepów z segmentu casualowo-sportowego, oferująca odzież i obuwie w stylu athleisure dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W zabrzańskim salonie dostępne będą produkty topowych światowych marek, takich jak adidas, New Balance, Nike, Puma, Skechers, Tom Tailor czy Vans.

Lokal w CH Platan ma powierzchnię 179 mkw. W jasnym, nieco industrialnym wnętrzu, wykończonym w odcieniach szarości i bieli oraz ciepłego drewna, to produkty znanych marek są w centrum uwagi.

– Salon Kaes w CH Platan to już 90 lokal naszej marki, 11. na Śląsku, ale do każdego nowego otwarcia podchodzimy z równie ogromnym zaangażowaniem i pasją. Mamy nadzieję, że udzielą się one także naszym klientom z Zabrza! Miłośnicy wysokiej jakości i stylowej odzieży w sportowym stylu, zawsze znajdą u nas najnowsze kolekcje swoich ulubionych marek – mówi Korneliusz Mydlak, kierownik marketingu kaes.

120 sklepów w CH Platan

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział