Maxi Zoo zaprasza do kolejnego sklepu na Śląsku

Maxi Zoo, największa w Europie sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt otworzyła kolejny sklep na Ślaśku. Lokal o powierzchni około 220 mkw. znajduj się w jednym z projektów w centrum Katowic. 

– Każde otwarcie nowego sklepu jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Mam nadzieję, że Maxi Zoo w Supersamie będzie dla mieszkańców i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Nie tylko w dniu otwarcia, ale zawsze serdecznie zapraszamy opiekunów ze swoimi pupilami. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników traktujemy priorytetowo. Od półtora roku we wszystkich naszych sklepach, które pozostają niezmiennie otwarte, stosujemy się do rekomendowanych przez GIS i poszczególne ministerstwa obostrzeń. Przez cały ten czas pracujemy, by zapewnić zwierzętom wszystko to, czego potrzebują, by cieszyły się dobrą formą i pełnią zdrowia – mówi Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska

R E K L A M A
Food Fyrtel

55 sklepów w 37 miastach Polski

Maxi Zoo to największa w Europie nowoczesna sieć sklepów z artykułami dla zwierząt, obecna w jedenastu krajach. Oferuje ponad 6000 produktów we wszystkich kategoriach cenowych. W Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji swojego pupila. Jest to możliwe dzięki temu, że pracownicy sklepów przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani z zakresu wiedzy, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli. W Polsce sieć jest obecna od 2012 roku i posiada ponad 55 sklepów w 37 miastach.

 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział