scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Sieć HalfPrice otworzyła pierwszy sklep w Zagrzebiu

HalfPrice-Chorwacja4

W Zagrzebiu został otwarty pierwszy chorwacki sklep HalfPrice, w którym klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć obecna jest również w Polsce, na Węgrzech oraz w Austrii i Czechach. Od debiutu w maju, marka otworzyła ok. 40 punktów, w tym 6 zagranicznych. Już wkrótce zadebiutuje także sklep internetowy sieci.

HalfPrice to nowoczesny koncept sklepów w kategorii off-price, który oferuje szeroki wybór produktów popularnych brandów w atrakcyjnych cenach. W różnorodnym asortymencie klienci znajdą: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Dla chorwackich łowców okazji

– Rozwój sieci HalfPrice w Europie Środkowej to nasz cel strategiczny, a jednym z jego elementów jest zapowiadany debiut na rynku chorwackim. To sukces całego zespołu, poprzedzony dokładnymi analizami i obserwacjami oczekiwań klientów, charakterystycznych dla tej części regionu. Wierzymy, że koncept off-price podbije serca chorwackich łowców okazji – mówi Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice.

Pierwszy chorwacki HalfPrice został otwarty w Zagrzebiu w galerii Westgate Zagreb. – HalfPrice cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na każdym rynku, na którym się pojawia. Jest to przede wszystkim wynik bogatej oferty, ale także nowej jakości usług w prężnie rozwijającej się kategorii off-price, której do tej pory brakowało w naszej części Europy – mówi Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Sprzedaży.

6 sklep zagraniczny

HalfPrice w Zagrzebiu jest 6. zagranicznym sklepem marki. Już wkrótce sieć uruchomi także sprzedaż internetową.

– Podobnie jak w innych sklepach, także tutaj oferta będzie uzupełniana na bieżąco i dostosowywana do preferencji klientów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Zagrzebia w krótkim czasie staną się stałymi bywalcami naszego sklepu – zapowiada Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów.

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

half-price-logo
dodatki modowe, obuwie, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 38
HalfPrice to nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych…
Baza danych

Firmy

ccc_logo new
retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required