Duńskie Ecco wybiera łódzką Manufakturę

Najwyższej jakości skóry, nowoczesne technologie i zrównoważony rozwój – tak można opisać filary duńskiej marki obuwniczej i galanteryjnej Ecco, która otworzyła swój butik w Manufakturze. Nowy lokal jest jednym z pierwszych w Polsce zrealizowanych według najnowszego konceptu marki – Prime.

Ecco od lat należy do grona wiodących marek obuwniczych premium. Ich produkty charakteryzuje wyjątkowe połączenie stylu, komfortu i skandynawskiego designu. Nowy sklep marki w Manufakturze, o powierzchni 125 mkw, oferuje nie tylko kolekcje butów męskich, damskich i dziecięcych, ale również torby i akcesoria skórzane z nowej kolekcji ECCO Leather Goods, dostępnej wyłącznie w wybranych salonach na świecie.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Koncept PRIME

Wnętrze butiku w Manufakturze, jako jedno z pierwszych w Polsce, zostało zrealizowane według konceptu PRIME. Wyróżnia się ono nie tylko charakterystycznym skandynawskim stylem, ale także nowym sposobem prezentacji produktu – zarówno tradycyjnie na półce, jak i w formie wiszącej, dającej wielowymiarowe spojrzenie na dany model.
– Manufaktura to jedna z topowych lokalizacji w Polsce, więc bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołączyć do grona jej najemców. Dla tutejszych Gości stworzyliśmy przestrzeń, w której postawiliśmy na detale i komfort. Chcemy aby mieli dostęp do jak najszerszej oferty marki, ale także mogli liczyć na fachowe doradztwo. – tłumaczy Katarzyna Sawko, Retail Marketing Manager.
*Butik Ecco znajduje się na parterze galerii handlowej Manufaktury.

Apsys jest już ponad ćwierć wieku na rynku

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.

Galerią zarządza APSYS, który jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział