scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Posnania wspiera cyrkularny obieg ubrań

Posnania-centrum-handlowe

W dniach między 14 a 29 stycznia w Punkcie Obsługi Promocji  klienci mogą oddać swoje ubrania i wesprzeć cel charytatywny. Za 10 kilogramów przyniesionych rzeczy Posnania nagradza klientów kartą podarunkową o wartości 50 zł. Akcja zorganizowana została we współpracy z Ubrania do Oddania.

Największe centrum handlowe w Wielkopolsce pomaga w dawaniu drugiego życia ubraniom swoich klientów, które mogłyby wylądować na śmietniku. W odpowiedzialnym i uważnym sprzątaniu szafy pomoże nam Posnania wraz z Ubrania do Oddania, a wszystkich uczestników akcji nagrodzi.

Nagrody dla klientów

– Chcąc być na bieżąco z trendami modowymi, warto co jakiś czas stworzyć w swojej garderobie miejsce na nowości, a jednocześnie zadbać o nowy dom dla nienoszonych przez nas koszulek czy za dużych spodni. Tak powstała nasza akcja, którą organizujemy wraz z Ubrania do Oddania. Stworzymy w Posnanii miejsce, do którego nasze klientki i nasi klienci będą mogli przynieść niepotrzebne ubrania, obuwie i akcesoria, a my ich za to zaangażowanie nagrodzimy. Każde 10 kilogramów ubrań klienci mogą wymienić na kartę podarunkową, która pozwoli im na przyjemne zakupy w Posnanii – w sam raz na kompletowanie nowych outfitów! – przekonuje Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Za 10 kilogramów przyniesionych rzeczy uczestnicy otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł do zrealizowania w Posnanii. Dodatkowo okazując Kartę Stałego Klienta Posnanii jest szansa na zdobycie dodatkowej eko-torby, z którą zrobimy zakupy spożywcze jak i odzieżowe. Jeden uczestnik może otrzymać jedną kartę podarunkową.

Podwójna korzyść

– Cieszymy się, że największe centrum handlowe w Wielkopolsce będzie przez te dwa tygodnie kolejnym punktem, w którym będzie można wprowadzić używane ubrania w drugi obieg. Udział w akcji to podwójna korzyść – nie tylko dajemy drugie życie ubraniom, których już nie potrzebujemy, ale również wspieramy charytatywnie Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Zrównoważona moda to już żaden eko-trend, a konieczny kierunek rozwoju – powiedziała Zosia Zochniak, Co-Founder w Ubrania do Oddania.

Wszystkie ubrania zebrane w Posnanii przekazane będą na cel charytatywny. Każdy kilogram ubrań zostanie przeliczony na złotówkę, a zebrane środki zostaną wykorzystane do wsparcia Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Przyrody „Salamandra”. Zbiórka ubrań prowadzona jest również w formie online: https://www.ubraniadooddania.pl/posnania.

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

posnania-fota
galeria handlowa
100 934 m2
Posnania jest największym centrum regionalnym w Wielkopolsce i obejmuje swym zasięgiem blisko milion mieszkańców. Posnania została otwarta jesienią 2016 roku.  Na powierzchni…
Baza danych

Firmy

apsys-logo
developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required