PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Pierwsza restauracja Berlin Döner Kebap w Zielonej Górze

Sieć Berlin Döner Kebap otworzyła pierwszą restaurację w Zielonej Górze. Znalazła ona dla siebie dobre miejsce w galerii Focus Mall. Jest to  60. restauracja sieci w Polsce. 

– Bardzo cieszy nas dalszy rozwój sieci. Otwarcie restauracji w Zielonej Górze to mocne wejście w 2022 rok. – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. – Punkt w Zielonej Górze jest galeryjny, położony w samym sercu miasta. Na terenie centrum odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, koncerty, pokazy mody czy noce zakupów. Takie bogactwo atrakcji przyciąga szerokie grono odwiedzających, a tym samym potencjalnych klientów restauracji Berlin Döner Kebap. – dodaje.

Berlin Döner Kebap jest siecią, która działa w Polsce od ponad 20 lat. Dynamicznie rozwija się także kanał delivery, który znacznie zyskał na popularności w ciągu ostatnich miesięcy.

Numer 1 w mieście

Focus Mall to nowoczesne centrum handlowo-usługowe w sercu Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku na postindustrialnych terenach dawnej Fabryki Wełny. Obiekt dostarcza szeroką ofertę handlowo-usługową, rozmieszczoną na 44 tys. m. kw. GLA. Na klientów odwiedzających 100 sklepów i butików oraz 9-salowe kino czeka ponad 1000 miejsc parkingowych. Wśród kluczowych najemców znajdują się m.in. Bershka, Carrefour, CCC, Cinema City, Cropp, Deichmann, Douglas, E-obuwie.pl, Empik, H&M, Media Markt, Reserved, Rossmann, Sinsay, Smyk czy Stradivarius. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział