Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Największy w Polsce nowy sklep Komfort

Sklep Komfort w Komornikach pod Poznaniem to nowy wymiar doświadczeń Klienta zarówno pod kątem szerokiego wachlarza dostępnych rozwiązań dla domu, wygodnych usług, jak i profesjonalnej obsługi Klienta przez cały proces zakupowy.  Każda część sklepu jest inspiracją, pomysłem na wygodny dom i pokazuje szerokie kompetencje Komfortu w wyposażeniu i urządzeniu wnętrz.
Sklep o łącznej powierzchni blisko 4000 m2, to obecnie największy format Komfortu w Polsce. Cała przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie każdego Klienta. Sklep wyposażony jest w szeroki asortyment produktów z branży łazienek, płytek, podłóg, tarasów, drzwi, kuchni, mebli, dywanów, oświetlenia oraz dekoracji tekstylnych. To pozwala w jednym miejscu kupić kompleksowe wyposażenie do urządzenia wymarzonego wnętrza domu lub mieszkania.
Komfort 2
– Główna droga została zaprojektowana tak, by w wygodny sposób przeprowadzić Klienta przez cały proces zakupowy, od doświadczenia i inspiracji po projekt, wybór najlepszej jakościowo i najkorzystniejszej cenowo opcji zakupowej, wygodne dostarczenie produktów oraz szybkie i sprawne zamontowanie produktów w domu. A realistyczna i nowoczesna aranżacja wnętrz sprzyja wizualizacji i podejmowaniu najlepszych decyzji. W sklepie wykorzystano odpowiednio dopasowane do każdej strefy, naturalne oświetlenie podkreślające wzór i unikatowy kolor produktów. Dostępne meble w poręczny sposób prezentują różnorodne kategorie towarów. – mówi Edyta Zagner, manager ds. Projektowania sklepów i Visual Merchandisingu w Komforcie.
Funkcjonalnie przedstawiona różnorodność wzornicza i cenowa ułatwia w sposób szybki i poręczny sposób wyszukać produkty odpowiednie dla każdego Odbiorcy, a decyzje dodatkowo ułatwiają komunikaty podkreślające unikatowe cechy danego produktu – dodaje Edyta Zagner.

Komfortowe wnętrze tego sklepu rozpoczyna oferta łazienek, która składa się z ponad 900 wzorów płytek, jak również ok. 900 produktów wyselekcjonowanej oferty najciekawszych wzorniczo i jakościowo mebli łazienkowych, umywalek, misek wc, baterii, kabin, brodzików, wanien i grzejników. Na uwagę szczególnie zasługuje strefa inspiracji gdzie Klienci mogą wybrać gotowe rozwiązania spośród kilkudziesięciu aranżacji projektowych w boksach oraz dostępnych na stronie www, zaprojektowanych przez projektantów Komfort. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają swojej wymarzonej łazienki, a nie zawsze mają pomysł na odpowiednie połączenie elementów oraz dobór dodatków. Klient znajdzie także najnowszą ekspozycję płytek ceramicznych, która została podzielona na najbardziej popularne obecnie style inspirowane marmurem, betonem czy drewnem.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział