Kazar otworzył swój największy salon outletowy w Polsce

Największy outletowy salon Kazar  w Polsce ma ponad 200 mkw. powierzchni.  Jest on zlokalizowany Designer Outlet Warszawa.

Tej polskiej marki premium nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat cieszy się szerokim uznaniem za doskonałą precyzję wykonania, najlepsze materiały oraz wysoki design – tworzony niejednokrotnie przy współpracy ze znanymi osobowościami świata mody.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Nowe, większe miejsce

W ostatnim czasie marka zwróciła się do zarządcy centrum z projektem powiększenia powierzchni sprzedażowej.

– Kiedy warunki lokalowe na to pozwoliły, zapadła decyzja o rozbudowie salonu. Obecny sklep Kazar to 208 mkw. komfortowej przestrzeni, na której klienci znajdą jeszcze szerszy asortyment wysokiej jakości obuwia i galanterii skórzanej. Jednocześnie jest to największy salon marki w formacie outlet w Polsce – wyjaśnia Agnieszka Kuś Senior Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Awangarda i styl

W nowym salonie Kazar na kupujących czeka bogaty wybór obuwia damskiego i męskiego, toreb i torebek, wykonanych ze skór naturalnych oraz innych wysokiej jakości materiałów. Nie brakuje też eleganckich akcesoriów, takich jak zegarki, perfumy czy autorskiej linii zapachów do wnętrz. Wszystkie produkty Kazar łączą w sobie awangardę, nieprzeciętny styl, oryginalność oraz bezwarunkowe oddanie dla jakości, których poszukuje współczesny klient. To tajemnica sukcesu marki.

*

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział