Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nhood Polska rozwija nową usługę dla właścicieli nieruchomości

Nhood Polska rozszerza działalność agencyjną w zakresie komercjalizacji i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Obecnie firma świadczy usługi agencyjne na rzecz kilkudziesięciu obiektów w całym kraju i planuje rozwój portfolio klientów. Zespołem oferującym szeroki zakres usług świadczonych na rzecz właścicieli obiektów kieruje Anna Ratajczak, Senior Leasing Manager w Nhood Polska.

Obecnie Nhood Polska oferuje usługi agencyjne na rzecz 28 obiektów handlowych należących do spółki Auchan o łącznej powierzchni handlowej ponad 47 tys. mkw. Są to centra handlowe zlokalizowane w 24 miastach na terenie całego kraju. Obiekty charakteryzuje dobra lokalizacja, szeroka strefa zasięgu, a także wysoka lojalność klientów. Zespół Nhood Polska z sukcesami obsługuje te centra handlowe w zakresie mandatu agencyjnego od 2019 roku.

Zespół ekspertów zarządzania nieruchomościami

Na czele zespołu specjalistów Nhood Polska dedykowanego do obsługi agencyjnej stoi Anna Ratajczak, Senior Leasing Manager w Nhood Polska. Anna Ratajczak ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Z firmą Nhood Polska, a wcześniej z Ceetrus Polska, związana jest od 2016 roku, gdy dołączyła do działu komercjalizacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w działach komercjalizacji takich firm, jak Klepierre, IKEA oraz MGS Retail Services.

– Nasz zespół tworzą specjaliści o bogatym doświadczeniu na rynku nieruchomości komercyjnych, dlatego możemy zapewnić naszym wymagającym klientom profesjonalne usługi, które odciążą ich w zakresie współpracy z najemcami prowadzącymi biznes w ich obiektach. Nasza oferta obejmuje opracowanie strategii wynajmu obiektu, pozyskiwanie nowych najemców, negocjacje umów najmu powierzchni handlowych, bieżącą obsługę najemców, jak również pilotaż techniczny – mówi Anna Ratajczak, Senior Leasing Manager w Nhood Polska.

Bogate portfolio usług

Zadaniem zespołu Nhood odpowiedzialnego za obsługę agencyjną, oprócz wieloaspektowej współpracy z najemcami, jest wzbogacanie oferty centrów handlowych i wzmocnienie ich pozycji na rynku, co pozytywnie wpłynie na zainteresowanie nowych klientów i wzrost odwiedzalności.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział