scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Zmiany w ofercie Pasażu Świętokrzyskiego

pasaz-swietokrzyski-cream

Następują istotne zmiany w ofercie handlowej kieleckiego Pasażu Świętokrzyskiego wynikające z wprowadzenia nowego operatora spożywczego i powiększenia liczby sklepów dostępnych w obiekcie.

Najważniejsza zmiana dotyczy operatora spożywczego – sieć Kaufland zastąpiła markę E.Leclerc i w pierwszym kwartale 2022 roku uruchomi w centrum hipermarket o powierzchni 4,5 tys. mkw. Będzie on o 4 tys. mkw. mniejszy od lokalu dotychczas zajmowanego dotychczas przez E.Leclerc.

– Dzięki uwolnionej powierzchni będziemy mogli wzbogacić ofertę Pasażu Świętokrzyskiego o kolejne trzy sklepy. Prowadzimy rozmowy z atrakcyjnymi markami cieszącymi się uznaniem klientów – mówi Michał Małecki, dyrektor działu leasingu w firmie CREAM Property Advisors, która odpowiada za wynajem obiektu.

– Na wygospodarowanej przestrzeni powstanie siłownia Just GYM o powierzchni ponad 2 tys. mkw. Pasaż Świętokrzyski spotkał się również z pozytywnym odbiorem wśród wielkopowierzchniowych najemców z branży dyskontowej oraz modowej, z którymi prowadzimy zaawansowane negocjacje na pozostałą powierzchnię – dodaje Marta Jezierska, leasing manager, CREAM Property Advisors.

Oferta handlowa Pasażu Świętokrzyskiego

Pasaż Świętokrzyski został otwarty w 2006 roku. Ma 13,4 tys. mkw. powierzchni najmu, która zostanie powiększona o kolejne 3,5 tys. mkw. W obiekcie działają 32 sklepy. Wśród nich: Bricomarché, Maxi Zoo, Greenpoint, House, KiK, Monnari, Orsay, Pepco, Rossmann, Vision Express, RTV Euro AGD, CCC. Pasaż Świętokrzyski mieści się w obrębie ulic Massalskiego i Szajnowicza, w zachodniej części Kielc, gdzie jest jedynym tak dużym centrum handlowym. Właścicielem obiektu jest europejska grupa inwestycyjna Catalyst Capital.

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości komercyjnych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360, Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

pasaz-swietokrzyski-cream
galeria handlowa
13 400 m2
Pasaż Świętokrzyski zlokalizowany w zachodniej części Kielc, w obrębie ulic Massalskiego i Szajnowicza, to jedyne tak duże centrum handlowe w…
Baza danych

Firmy

cream-logo
retail agency, property management, usługi doradcze
CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required