Zegarki.pl debiutują w Łodzi w Manufakturze

Manufaktura to miejsce, w którym warto debiutować – wie o tym doskonale marka Zegarki.pl która właśnie otworzyła tu swój pierwszy firmowy salon w Łodzi. – Dzięki nowej lokalizacji na pewno uda nam się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z Łodzi i regionu – mówi Michał Wołowiec, koordynator działu sprzedaży Zegarki.pl.

Łódzka Manufaktura zyskała najemcę, dla którego branża zegarmistrzowska nie ma żadnych tajemnic. Zegarki.pl szczycą się bowiem nie tylko niezwykle szeroką ofertą, ale także wysoce wyspecjalizowanym zapleczem technicznym.

W ofercie nowo otwartego salonu znajdują się nie tylko prestiżowe modele szwajcarskich marek takich jak Perrelet czy Alpina, ale także cenione wśród znawców Atlantic i Junghans. Poza tym w butiku dostępne są także modele klasyczne, fashion czy typowo sportowe i outdoorowe. Co ciekawe, Zegarki.pl mocno wspierają polskich producentów.

– Doceniamy polskie marki kontynuujące wspaniałą tradycję zegarmistrzowską. To rzemieślnicy pełni pasji, tworzący doskonałe jakościowo produkty, w limitowanych seriach. W naszym salonie można kupić czasomierze pod szyldem „Made in Poland” – Balticus, Błonie czy Vratislavia Conceptum. Nasza oferta jest naprawdę szeroka i każdy, niezależnie od budżetu, znajdzie tu coś dla siebie – dodaje Wołowiec.

Butik Zegarki.pl znajduje się na piętrze galerii handlowej Manufaktury.

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Zarządcą Manufaktury jest APSYS, jeden  z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział