scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Galeria Veneda: wkrótce zakupy w nowym supermarkecie Carrefour

EPP_Galeria Veneda_2

Zarządzana przez EPP Galeria Veneda podpisała umowę najmu z omnikanałową siecią handlową Carrefour. Otwarcie w łomżyńskim centrum nowego sklepu spożywczego, który wyróżnia bogata oferta świeżych produktów, w tym bio i ekologicznych, jest planowane na początku czerwca. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 1200 mkw. 

Operator spożywczy jest jednym z głównych motorów centrum handlowego. Przyciąga klientów, buduje pozycję i atrakcyjność rynkową obiektu, a przez to może wpływać na zwiększenie obrotów pozostałych marek. Poszukując nowego najemcy, nawiązaliśmy współpracę z siecią Carrefour, którą wyróżnia bogaty asortyment, w tym oferta produktów świeżych, bio, naturalnych czy dopasowanych do różnych diet i nietolerancji pokarmowych. Rynek żywności ekologicznej w Polsce wciąż ma duży potencjał wzrostu – jego wartość w 2021 została oszacowana na 1,36 mld złotych, dlatego wierzę, że propozycja Carrefour w tym segmencie spotka się z zainteresowaniem naszych klientów. Obecnie najemca przystosowuje powierzchnię do swoich potrzeb, by móc otworzyć się dla mieszkańców Łomży zgodnie z harmonogramem – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Konsumenci chcą być bio

Transformacja żywieniowa, która zakłada odejście od masowej dystrybucji na rzecz oferowania wysokojakościowej i przystępnej cenowo żywności to jeden z celów sieci Carrefour Polska, która wkrótce otworzy swój supermarket w koncepcie classic w Galerii Veneda w Łomży. Strategię marki potwierdza wzrastająca świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa, co przekłada się również na większą dbałość o zdrowie i zrównoważoną dietę. Już blisko 1/3 konsumentów deklaruje regularny zakup żywności ekologicznej. Na znaczeniu zyskują marki własne sieci detalicznych, które w 2020 r. odpowiadały za 40% wartości sprzedaży wszystkich certyfikowanych produktów bio

Veneda – zakupy w stylu eko

Oferta sieci handlowej Carrefour została uznana w konkursie „BLIX AWARDS – Wybór Konsumentów” za jedną z najlepszych w kategorii produktów ECO, BIO i Organic. Wyróżnikiem nowego sklepu w Galerii Veneda będzie bogaty wybór świeżych produktów w ramach konceptu Targ Świeżości, asortyment „zdrowej półki” z żywnością bezglutenową, bez laktozy czy cukru oraz certyfikowanych produktów ekologicznych. Klienci Galerii Veneda znajdą też szeroki wachlarz towarów lokalnych i regionalnych oraz liczne rozwiązania w duchu zero waste, które ułatwią im robienie zakupów w sposób przyjazny dla środowiska. 

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, położone w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Kompleksowa oferta obejmuje 52 lokale i punkty handlowo-usługowe z różnych branż, w tym sklepy: RTV EURO AGD, Reserved, House, Sinsay, Cropp, 4F, Pepco, Action, home&you, Empik, Douglas, CCC, Half Price, Deichmann, Wojas i wiele innych. Całkowita powierzchnia najmu centrum wynosi 15 tys. mkw.

Numer 1 w Polsce

EPP jest największym zarządcą centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Portfel firmy obejmuje 37 projektów (30 obiektów handlowych, sześć kompleksów biurowych i jeden projekt wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości około 2 miliardów euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion metrów kwadratowych. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stóp zwrotu dla swoich udziałowców i partnerów JV poprzez dostarczanie najemcom atrakcyjnej i innowacyjnie zarządzanej powierzchni wspierając w ten sposób rozwój ich biznesu.

EPP należy do Redefine, drugiego największego funduszu inwestującego w nieruchomości (REIT) notowanego na giełdzie w Johannesburgu (JSE)

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

Galeria Veneda, Łomżawww.ArekMarkowicz.pl
galeria handlowa
15 000 m2
Łomżyńskie centrum handlowe, zlokalizowane jest przy ulicy Zawadzka 38, róg Sikorskiego. Budowa Galerii Veneda ruszyła w drugim półroczu 2011, a…
Baza danych

Najemcy

carrefour-logo-new
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 900
Pierwszy hipermarket Carrefour Polska został uruchomiony w listopadzie 1997 r. w Łodzi. Rok później wprowadzony został pierwszy produkt z serii…
Baza danych

Firmy

epp-logo
developer/inwestor
EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required