scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Tavolo otwiera się w Manufakturze i poszerza jej ofertę gastronomiczną

Tavolo1

Zdrowo, rodzinnie i domowo– tak można zjeść w Tavolo, nowej restauracji, która właśnie otworzyła się w Qulinarium, gastronomicznej strefie Manufaktury. W ofercie popularne dania kuchni europejskiej i nie tylko.

Manufaktura wzmacnia gastronomiczny tenant mix. Tym razem nowy najemca pojawił się w Qulinarium – kulinarnej strefie, która dzięki oryginalnej modernizacji, zyskała nie tylko zupełnie nowy wygląd, ale także ciepłą atmosferę i współczesny sznyt. Tavolo idealnie wpisuje się w koncepcję tego miejsca – jest kolorowo, nowocześnie i ze smakiem.

Tavolo to sieć restauracji specjalizująca się w daniach kuchni włoskiej, greckiej i polskiej, z elementami innych kuchni europejskich. Ich „stół” podzielony jest na cztery części, a każda z nich oferuje dania charakterystyczne dla danego regionu. Menu restauracji zmienia się zależnie od pór roku, a przygotowywane przez szefów kuchni dania są świeże i pełne smaku.

– Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Zależy nam na tym, by całe rodziny mogły bez problemu skomponować nie tylko zdrowy, ale i pyszny posiłek. Zarówno dorośli Goście, jak i ich pociechy znajdą coś, co zaspokoi ich głód – mówi Anna Karbowa, przedstawicielka marki.

Tavolo wyróżnia się także niecodziennym wnętrzem. Nowoczesna przestrzeń została uzupełniona o oryginalne dodatki – ściany lokalu i industrialne lampy ozdabiają kolorowe wałki do ciasta, a dekory w hiszpańskim stylu nawiązują do śródziemnomorskich inspiracji w kuchni.

Mocny inwestor

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Pod skrzydłami APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

manufakura-apsys
galeria handlowa
110 000 m2
Manufaktura to największe w regionie centrum handlowe, a także rozrywkowo-kulturalne. Manufaktura to atrakcja turystyczna dla przyjezdnych, miejsce spotkań dla łodzian,…
Baza danych

Firmy

apsys-logo
developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required