scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Topowe marki MODIVO

Modivo Młociny

Dress code nowoczesnej minimalistki, uniformy nowej generacji inspirowane koreańską sztuką komiksu, klasyczny jeans w świeżej odsłonie… MODIVO otwiera drzwi do swojego wypełnionego modą topowych marek świata. Na specjalne wydarzenie zrealizowane we flagowym sklepie multibrandu w Galerii Młociny w Warszawie zaproszeni zostali dziennikarze i dziennikarki modowe, którym jako pierwszym zaprezentowano top marki MODIVO i opowiedziano ich inspirujące historie.

Podczas spotkania w specjalnie zaaranżowanych strefach przedstawiono nowości od marek: SIMPLE, SPRANDI, RAGE AGE, AMERICANOS, TOGOSHI oraz EVA LONGORIA.

Wśród zaproszonych gości obok dziennikarzy, redaktorów i stylistów znaleźli się  m.in. Joanna Horodyńska, Ada Fijał i Natalia Janoszek. Dyrektor e-commerce i marketingu MODIVO Aleksandra Szol, razem z projektantami, a także menedżerami brandów opowiedzieli o tym jak powstawały kolekcje oraz skąd czerpano inspiracje do ich stworzenia.
image_processing20220408-17602-162twpj
Wszyscy goście mieli także możliwość przetestować unikatowy i nowatorski koncept sklepu stacjonarnego MODIVO. Na miejscu nie ma tradycyjnych wieszaków, ani półek z ubraniami. Cała oferta prezentowana jest kompleksowo na multimedialnych wyświetlaczach, które służą do przeglądania, a także zamawiania towaru prosto do innowacyjnych przymierzalni. Znajdują się w nich szafy oraz tablety dzięki którym można zadecydować, które ubrania kupić. W przypadku złego rozmiaru zamówienie odpowiedniego odbywa się bez konieczności opuszczania garderoby.
Spotkanie z mediami zainaugurowało trwający do niedzieli 10 kwietnia Festiwal Top Marek MODIVO. W sklepie na Klientów czekają specjalne strefy prezentujące kolekcje brandów oraz specjalne oferty. Każdy może skorzystać z rabatów do – 30%, na wybrane produkty marek biorących udział w evencie. Osoby, które zrobią zakupy o minimalnej wartości 500 zł otrzymają prezent – zestaw upominków (koszulki i gadżety marek Simple i Sprandi). Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym MODIVO w Galerii Młociny w Warszawie.
Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

modivo-logo
dodatki modowe, odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 30
Modivo to sieć multibrandowa stworzona przez Grupę CCC. Modivo oferuje odzież i akcesoria modowe marek premium (m.in. Tommy Hilfiger, Joop,…
Baza danych

Firmy

modivo-logo
retailer
Modivo SA to dawne Eobuwie.pl. S.A. Firma jest liderem rynku sprzedaży ecommerce w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka działa obecnie na 17…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required