scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Platforma MODIVO debiutuje w Austrii i Słowenii

Modivo Młociny

MODIVO – multibrandowa platforma jest już dostępna na 15 europejskich rynkach. Do listy krajów, w których prowadzi sprzedaż online e-commerce z modą włączył Austrię i Słowenię. 

Europa Środkowa i Wschodnia to obszar, na którym branża e-commerce odnotowuje jeden z najszybszych wzrostów na świecie. W 2020 roku wyniósł aż 21,5 proc. w skali całego świata. Wykorzystując ten trend MODIVO uruchomiło właśnie sprzedaż w Austrii (modivo.at) oraz w Słowenii (modivo.si).

– Branża e-commerce w Austrii i Słowenii wciąż się rozwija i ma ogromny potencjał, który zamierzamy wykorzystać. Jestem przekonany, że nasza platforma znajdzie wielu odbiorców w tej części Europy –  tylko w samej Słowenii z internetu korzysta ponad 80% populacji, a sektor modowy generuje aż 30% sprzedaży na tym rynku – mówi Damian Zapłata, prezes zarządu MODIVO S.A.

MODIVO zapewnia kompleksową obsługę wszystkich zagranicznych rynków. Co istotne, komunikuje się z klientami w języku narodowym danego kraju. Marka dba o to, by na wszystkich poziomach wspierać użytkowników platformy – zapewnia nie tylko sprawdzone metody płatności, bezpieczną i szybką dostawę, ale także darmowy zwrot zamówionych produktów.

Sklep online MODIVO działa już w 15 krajach. Poza Polską dostępny jest również w Ukrainie, Rumunii, Niemczech, Grecji, Chorwacji, Czechach, Bułgarii, we Włoszech i Francji oraz na Węgrzech, Słowacji i Litwie.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

modivo-logo
dodatki modowe, odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 30
Modivo to sieć multibrandowa stworzona przez Grupę CCC. Modivo oferuje odzież i akcesoria modowe marek premium (m.in. Tommy Hilfiger, Joop,…
Baza danych

Firmy

ccc_logo new
retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required