scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Prezent Marzeń w nowej odsłonie już działa w Galerii Warmińskiej

Galeria Warmińska

W Galerii Warmińskiej najemcy inwestują w swój rozwój, zmieniają powierzchnie na większe i bardziej prestiżowe. Marka Prezent Marzeń, która dotychczas gościła się na wyspie zmieniła swoją lokalizacje i otworzyła własny salon.

Galeria Warmińska wspiera swoich najemców w rozwoju, oferując nowe powierzchnie. W maju właściciele stoiska Prezent Marzeń zdecydowali się na przeniesienie do dedykowanego salonu na poziomie 0 galerii naprzeciwko TK Maxx. Nowa lokalizacja zajmuje powierzchnię 23 m kw.

Prezent Marzeń to miejsce, gdzie można znaleźć unikalne prezenty-niespodzianki dla bliskich osób. Jak dowodzą badania, tradycyjne prezenty w postaci przedmiotów materialnych dają tylko chwilową radość. Szybko można się do nich przyzwyczaić. Posiadanie nowego, nawet wymarzonego przedmiotu, staje się dla obdarowanego czymś zupełnie normalnym. O wiele dłuższe uczucie szczęścia zapewniają prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach. I właśnie takie upominki w formie przeżyć można znaleźć w kolekcji Prezentu Marzeń.

„Cieszymy się, że nasi najemcy inwestują w swój rozwój w naszym centrum. Galeria Warmińska to atrakcyjna lokalizacja, liczba naszych klientów stale rośnie. Większa powierzchnia to wygoda dla wynajmującego, jak i klientów, większy komfort obsługi i więcej możliwości na prezentację oferty” – podkreśla Tomasz Górski, Asset Manager NEPI Rockcastle.

Prezenty w formie przeżyć to szeroki wachlarz atrakcji z różnych dziedzin, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Poczynając od zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących masaży, przez romantyczne weekendy we dwoje, aż po kursy z różnych dziedzin i zajęcia sportowe, a nawet tak ekstremalne przeżycia jak jazda Lamborghini czy skok ze spadochronem. Dzięki tak dużej różnorodności można zapewnić emocje skrojone na miarę potrzeb zarówno osoby aktywnej i żądnej niecodziennych przygód, jak i takiej, która nade wszystko ceni sobie ciszę, spokój i pełny relaks.

Dla osób, które nie wiedzą, co wybrać dla bliskiej osoby najlepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. Daje osobie obdarowanej możliwość samodzielnego wyboru prezentu zgodnie z aktualnymi potrzebami i upodobaniami. Prezenty w formie przeżyć to również niezawodny sposób, by podarować bliskim to, co w życiu naprawdę ważne – piękne wspomnienia i niezapomniane emocje.
Prezent Marzeń to marka, która od 21.02.2017 działa w przestrzeniach Galerii Warmińskiej.

Galeria Warmińska przy ul. Sikorskiego jest kultowym, miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.
Właścicielem Galerii Warmińskiej jest Nepi Rockcastle sp. z o.o.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

Galeria-Warminska
galeria handlowa
41 000 m2
Galeria Warmińska jest najnowszym, a zarazem największym centrum handlowym w mieście. Obiekt został ukończony w 2014 roku. Architektura Galerii Warmińskiej…
Baza danych

Najemcy

prezent_logo
rozrywka
Lokalizacji: 28
Prezentmarzen.com to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2014 roku. Dziś punkty…
Baza danych

Firmy

nepi-rockcastle-logo
developer/inwestor
Rockcastle Poland Sp. z o.o. należy do NEPI Rockcastle -  grupy inwestycyjnej i deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. NEPI Rockcastle posiada…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required