scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Otwarcie Takko Fashion w Knurowie i Koszalinie

Takko

Takko Fashion  intensywnie się rozwija i otwiera nowe salony. Już w najbliższych dniach na modowej mapie Polski pojawią się dwa nowe sklepy – w Knurowie i Koszalinie. Od czwartku do soboty w Knurowie oraz od piątku do soboty w Vendo Park w Koszalinie, klienci odwiedzający nowe salony Takko Fashion będą mogli robić zakupy z rabatem 20%.

Takko Fashion to marka, w której sklepach klienci mogą znaleźć stylizacje zgodne z trendami, w cenach, które nie naruszają domowego budżetu. Firma ma jednak do zaoferowania coś więcej – wysoką jakość artykułów, potwierdzoną licznymi certyfikatami. Marka wprowadziła swój emblemat: „Quality by Takko Fashion”, którym oznacza produkty spełniające wymagania jakościowe w szczególnym stopniu. Do wymagań tych należą świadomie wybrane surowce, systematyczna kontrola pod kątem szkodliwych substancji, wygodny fason i jasno zdefiniowane standardy socjalne obowiązujące podczas produkcji. Spora część artykułów Takko Fashion posiada również takie certyfikaty, jak OEKO-TEX (jednolity, niezależny system kontroli i certyfikowania dla tekstylnych surowców) czy GOTS (oznaczenie gwarantujące spełnianie standardów dla ekologicznej i odpowiedzialnej społecznie produkcji tekstyliów). Tych, którzy poza modnymi fasonami cenią sobie również dbałość o środowisko, z pewnością zainteresują liczne produkty wykonane z ekologicznej bawełny.

Ekspansja na rynku europejskim i krajowym

Takko Fashion to prężnie rozwijająca się marka, zajmująca coraz więcej miejsca na europejskim rynku. Obecnie istnieje w 17 krajach, a w Polsce modne nowości oferuje już 45 sklepów. Koszalin i Knurów to nie jedyne salony, które otworzą się w najbliższym czasie.

– Intensywna ekspansja na rynku to część strategii naszej marki. W tym roku planujemy otworzyć 10 kolejnych salonów, z czego w 5 z nich zakupy będzie można zrobić jeszcze przed wakacjami. W ciągu kolejnych 2–3 lat Takko Fashion planuje rozwinąć sieć w Polsce do 150 salonów – zapewnia Jan Skowron, Country Manager PL/EE/LT.

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

takko-logo
odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 44
Takko to sieć modowa z ofertą dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Pierwszy oddział sieci Takko, wówczas jeszcze pod nazwą Modea…
Baza danych

Firmy

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi.…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required