scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Wojas: Majowa sprzedaż lepsza niż rok temu

wojas-fb-rumunia-3

Wojas S.A. informuje, iż wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży osiągniętych przez Grupę Kapitałową WOJAS S.A. w maju 2022 roku wyniosła 30 124 tys. PLN i była wyższa o 2,4% w stosunku do przychodów osiągniętych w maju 2021 roku.

W okresie styczeń – maj 2022 wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wyniosła 113 880 tys. PLN i była wyższa o 18,5 % w stosunku do przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej w maju 2022 roku wyniosły 20 295 tys. PLN i były wyższe o 14,4 % od przychodów osiągniętych w maju 2021 roku.

Narastająco, w okresie styczeń – maj 2022 skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 84 674 tys. zł i były wyższe o 63,2 % od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

wojas-logo
dodatki modowe, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 152
Wojas S.A. jest jednym z największych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią salonów firmowych w Polsce, na Słowacji i w…
Baza danych

Firmy

wojas-logo
retailer
Wojas S.A. jest jednym z największych polskich producentów obuwia. Posiada salony firmowe w Polsce, na Słowacji, Czechach, Białorusi i Węgrzech…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required