Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Szczecińska Galeria Kaskada przyciąga nowych najemców

Bieżący sezon to czas intensywnych zmian w szczecińskiej Galerii Kaskada. W obiekcie następują relokacje wybranych najemców oraz otwierają się nowe salony – w odświeżonych, bardziej nowoczesnych odsłonach. Wszystko to dzieje się z myślą o rosnących oczekiwaniach klientów, ale także jest efektem realizacji kolejnych kroków strategii rozwojowej Centrum.

W ostatnim czasie w Galerii Kaskada wiele się zmieniło.

Ecco i New Balance

Na początku czerwca w nowej lokalizacji otworzył się sklep Ecco oraz New Balance. Nowoczesny wystrój obu salonów i poszerzona oferta produktowa to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów. Aktualnie w wymienionych lokalach prezentowane są nowe kolekcje oraz trwają wyprzedaże sezonowe.

Klimatyczny Five o’clock

Marka Five o’clock pojawiła się po raz pierwszy w Szczecinie i to właśnie w Galerii Kaskada! Sklep z wyjątkowo bogatym asortymentem herbaciano-kawowym przyciąga uwagę przede wszystkim klimatycznym wystrojem w brytyjskim stylu. W wyborze produktów klientom pomaga profesjonalna obsługa, która zawsze służy dobrą radą i pomaga odkryć esencję najlepszych smaków.

Minimalizm w Guess

W tym przypadku mniej znaczy więcej. Minimalistyczny design sklepu GUESS po reotwarciu przyciąga wzrok klientów i jest sposobem na efektywną ekspozycję produktów. Salon ulokowano w strategicznym punkcie Galerii przy głównym wejściu. Niepowtarzalny klimat miejsca tworzą zmysłowe fotografie będące wiodącym motywem aktualnych kampanii.

Najnowocześniejszy salon Orange

8 lipca na mapie centrum pojawił się salon Orange. Marka komunikowała swoje otwarcie hasłem „Najnowocześniejszy salon Orange”. Punkt w Galerii Kaskada jest nastawiony na świadczenie usług najwyższej jakości w maksymalnie komfortowych warunkach oraz ułatwianie dostępu do technologii osobom starszym. W przyszłości planowana jest organizacja szkoleń z obsługi sprzętu dla tej grupy wiekowej. W salonie znajduje się innowacyjny system kolejkowy OMS, który wpływa na oszczędność czasu i papieru.

Converse wyznacza trendy

Na liście nowych sklepów w Galerii Kaskada znalazła się marka Converse, sprzedająca m.in. kultowe trampki i buty wyznaczające najnowsze trendy w modzie.

Galeria Kaskada w sercu Szczecina

Kaskada to centrum handlowe ulokowane w wyjątkowo atrakcyjnym punkcie – w samym centrum miasta. Znajduje się w nim 140 markowych sklepów oraz 1000 miejsc parkingowych. Teren zajmuje 100 000 m kw. powierzchni całkowitej, a w tym 43 000 m kw. powierzchni sprzedaży.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział