PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Tavex wybiera Manufakturę na swój debiut w regionie łódzkim

Do grona najemców łódzkiej Manufaktury dołączyła właśnie marka Tavex, wiodący dealer metali szlachetnych. W lokalu dostępne są również usługi wymiany walut.

Grupa Tavex to marka z ponad 30-letnią historią i silnie rozwiniętą siecią lokali. Grupa posiada oddziały w 12 europejskich krajach, w tym 8 w samej Polsce. Corocznie realizuje ponad 2 miliony transakcji. Jej działalność opiera się na kilku filarach: gotówkowej wymiany ponad 60 walut z całego świata (w tym tajskiego bahta, dominikańskiego peso czy tureckiej liry), skupie i sprzedaży inwestycyjnych metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro i platyna, skupie złomu złota i srebra, a także realizacji przekazów pieniężnych w ramach systemu MoneyGram.

Nowo otwarty lokal w Manufakturze, jest pierwszym marki nie tylko w Łodzi, ale i regionie. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy: Decyzja o otwarciu w Manufakturze była jedną z łatwiejszych decyzji biznesowych. Obecność w bezdyskusyjnie najlepszym obiekcie handlowym w Łodzi i jednym z najlepszych w Polsce to zarówno świetna okazja dla rozwoju naszej marki na polskim rynku, jak i wyzwanie w postaci zaspokojenia potrzeb szerokiej grupie klientów Manufaktury – wyjaśnia Aleksander Pawlak, przedstawiciel marki Tavex.
Salon można znaleźć w galerii handlowej Manufaktury na poziomie 0.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział