PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Mnóstwo atrakcji do końca wakacji w Galerii Wiślanka

Galeria Wiślanka w Żorach zadbała o to, by całe tegoroczne wakacje były pełne niespodzianek, szczególnie dla najmłodszych gości. Do końca sierpnia wszystkie dzieci mogą brać udział w bezpłatnym cyklu zabaw tematycznych i warsztatów edukacyjnych pod hasłem „Wakacyjne Środy z Wiślanką”. Już w tym tygodniu na maluchy czeka wielkie spotkanie ze sztuką. Z kolei w następnych tygodniach uczestnicy będą mogli przenieść się do kolorowego świata balonów oraz poznać tajemnice kosmosu.

Z początkiem lipca w Galerii Wiślanka rozpoczął się cykl eventów pod nazwą „Wakacyjne Środy z Wiślanką”. Ich celem jest przede wszystkim zapewnienie jakościowej rozrywki dzieciom, które spędzają swój wolny czas w mieście. Do tej pory najmłodsi goście centrum handlowo-rozrywkowego wzięli udział m.in. w „Warsztatach Konstruktorskich”, „Dniu Pirackich Poszukiwań” czy „Akademii Superbohaterów”.

To jednak nie koniec niespodzianek! Galeria Wiślanka przygotowała kolejne wydarzenia, które łączą w sobie jednocześnie zabawę i naukę. W najbliższą środę w godz. 12-15 odbędzie się „Spotkanie ze sztuką”. Będzie to doskonała rozrywka dla dzieci, które chcą lepiej poznać twórczość znanych artystów i dowiedzieć się czym jest design. Maluchy będą miały szansę nauczyć się malować różnymi rodzajami farb oraz tworzyć własne dzieła z wykorzystaniem trójwymiarowych malowanek. Z kolei na początkujących projektantów czekać będzie stoisko do tworzenia autorskich naszyjników i bransoletek.

W środę, 24 sierpnia w godz. 12-15 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w „Warsztatach Balonowych”. Na dzieci czekać będą animatorzy, którzy nauczą każdego profesjonalnie skręcać kolorowe balony w zabawne kształty. Dodatkową atrakcją będą liczne gry i konkursy. Wśród zabaw ruchowych najmłodsi będą mogli wziąć udział m.in. w wyścigach z balonami czy zagrać wspólnie w balonowym tenisie. Jak w każdą środę nie zabraknie także uwielbianego dużego, dmuchanego zamku oraz strefy malowania buziek.

W ostatni dzień wakacji najmłodsi goście Galerii Wiślanka przeniosą się do kosmicznego świata. Maluchy wspólnie będą budować rakiety z ekologicznych materiałów oraz dowiedzą się wielu ciekawostek na temat wszechświata. Natomiast młodzi projektanci wezmą udział w kreatywnych warsztatach tworzenia kostiumów nie z tej ziemi. Wśród dodatkowych atrakcji będzie także możliwość wejścia do ogromnej bańki mydlanej. Zabawa 31 sierpnia trwać będzie w godz. 12-15.

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które oferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), gdzie swoje salony otworzyli m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, Douglas, 4F, Diverse, Tatuum, Ryłko, Wojas, Sizeer, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Drogerie Polskie, Rossmann, KS Sport, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, Home&You, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otwarty został także popularny dyskont spożywczy Lidl, a na spragnionych kinowych premier czeka kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacają ponadto lokale m.in.: Pizza Hut, Makarun, Burger Route 66, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział