Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Perfumerie Douglas wchodzą do trzech centrów handlowych zarządzanych przez Master Management Group

Master Management Group wprowadza perfumerie Douglas do trzech, popularnych galerii handlowych z portfolio firmy w Polsce. Otwarcie zaplanowano na jesień tego roku. To będą pierwsze perfumerie Douglas w Kutnie, Ełku i Oświęcimiu.

Największą perfumerię, na powierzchni 200 mkw., zyskają klienci Bramy Mazur w Ełku. To popularne centrum handlowe z ofertą marek niemal wszystkich kategorii, kinem oraz klubem fitness. Druga otwarta zostanie w Galerii Niwa w Oświęcimiu na 165 mkw. To również jedyna galeria handlowa w mieście, z szeroką ofertą sklepów, punktów usługowych, marketem spożywczym i 4-salowym kinem. W Galerii Różanej w Kutnie, będącej czołową destynacją zakupową w regionie, perfumeria Douglas zaprezentuje ofertę na blisko 150 mkw.

– Douglas to wiodąca marka perfumerii w Polsce, której oferta doskonale uzupełni dotychczasową strukturę najemców w każdej z lokalizacji, gdzie rozpoczynamy właśnie współpracę. To obiekty
w pełni skomercjalizowane, osiągające bardzo dobre wyniki sprzedażowe i cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Jestem przekonana, że nasza współpraca z Douglas w Ełku, Oświęcimiu i w Kutnie przyniesie obu stronom szereg korzyści biznesowych, a mieszkańcom istotnie wzbogaci dotychczasowe doświadczenia zakupowe – mówi Anna Polak, Head of Leasing w MMG.

W każdym z trzech miast, perfumerie Douglas powstają w najnowszych konceptach sprzedażowych i architektonicznych marki, znanych również z innych lokalizacji w Polsce. Wnętrza łączyć będą stonowaną kolorystykę z elementami multimedialnymi, promującymi ofertę.

– To miasta z dużym potencjałem zakupowym, a same galerie są nowoczesnymi obiektami, profesjonalnie i sprawnie zarządzanymi. Stąd decyzja o otwarciu naszych perfumerii w tych właśnie lokalizacjach – mówi Magdalena Przybysz, Dyrektor ds. Ekspansji i Inwestycji, Douglas.

Douglas w Ełku, Kutnie i Oświęcimiu

Jak zapewnia przedstawiciel Douglas, w perfumeriach w Ełku, Kutnie i Oświęcimiu klienci znajdą staranie wyselekcjonowaną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnych klientów. Będą to nie tylko marki luksusowe niemal wszystkich kategorii obecnych w sprzedaży, ale też nowoczesne produkty dla osób zainteresowanych trendami światowymi. Perfumerie Douglas zostaną otwarte jesienią tego roku. Obecnie trwają prace związane z aranżacją wnętrz. Galerią Różaną w Kutnie, Bramą Mazur w Ełku i Galerią Niwa w Oświęcimu zarządza Master Management Group.

Centrum handlowe Brama Mazur jest zlokalizowane w ścisłym centrum Ełku, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Na 18 000 mkw. gromadzi sklepy lokalnych i międzynarodowych marek z kategorii mody, obuwia, sportu, biżuterii, akcesoriów czy artykułów dla domu, a także drogerie, punkty usługowe i restauracje. Całości dopełnia kino i klub fitness.

Galerię Różaną w Kutnie tworzą dwa obiekty, łączące tradycyjne centrum handlowe z parkiem handlowym o łącznej powierzchni 16 100 mkw., z bogatą ofertą sklepów i punktów usługowych.
To wiodące centrum handlowe dla mieszkańców Kutna i okolic, zlokalizowane w najpopularniejszej strefie zakupowo – rozrywkowej w regionie, obok marketu budowlanego Leroy Merlin, aquaparku, restauracji McDonald’s i stacji paliw.

Galeria Niwa w Oświęcimiu jest jedynym centrum handlowym w mieście i jednym z najpopularniejszych w regionie. Na 14 200 mkw. gromadzi 44 sklepy wielu lokalnych i międzynarodowych marek, market spożywczy i 4-salowe kino.

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. W portfolio firmy znajdują się, dominujące w swoich lokalizacjach, centra małej i średniej wielkości oraz parki handlowe, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach, o łącznej powierzchni handlowej ponad 135 000 mkw. Firma posiada szesnastoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół doświadczonych ekspertów branży nieruchomości handlowych. W historii swojej działalności MMG rozwinęło, wynajęło i wybudowało ponad 500 000 mkw. powierzchni handlowo – usługowej.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział