ALDI otwiera szósty sklep w Gdańsku i pierwszy w Krośnie

W środę 5 października swoje progi dla klientów otworzą dwa nowe sklepy ALDI: w Gdańsku, będzie przy ul. Piecewskiej 29 oraz w Krośnie, przy ulicy Czajkowskiego 5. 

Z tej okazji sieć zaplanowała dla mieszkańców obu miast specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawią się foodtrucki z poczęstunkiem. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w każdej z nowo otwartych lokalizacji.

R E K L A M A

ALDI w nowym koncepcie

– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszych nowych lokalizacjach w Gdańsku i Krośnie znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.” – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI w Polsce.

Sklepy w Gdańsku i Krośnie przygotowane są zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, wyposażając je w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Sieć zatrudniła po kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartych lokalizacji.  Więcej na www.aldi.pl. 

Ponad 220 sklepów

ALDI w Polsce posiada 221 sklepów i zatrudnia blisko 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych