CHANGE Lingerie powiększa sieć o kolejną lokalizację

W centrum handlowym NoVa Park został otwarty nowy salon CHANGE Lingerie. Debiutująca w Gorzowie Wielkopolskim marka zdecydowała się na siedemdziesięciometrowy lokal.

Z okazji otwarcia klienci do końca miesiąca mogą dokonać zakupów z rabatem 40% na wszystko, a w dniu otwarcia czekają na nich także upominki o minimalnej wartości 59zł do zakupów oraz słodki poczęstunek.

Szeroka oferta

CHANGE wyróżnia się szerokim wachlarzem rozmiarów biustonoszy: aż 88 rozmiarów (miski od A do M i obwody od 60 do 100cm) oraz profesjonalnym, bezpłatnym doradztwem w zakresie brafittingu. Umożliwia to spełnienie obietnicy marki tzn. zapewnienie każdej kobiecie idealnego dopasowania. Poza zmysłową bielizną brand oferuje modne stroje kąpielowe, wygodną bielizną nocną, praktyczną odzieżą domową oraz wysokiej jakości artykuły bieliźniarskie.

Skandynawski lider

CHANGE Lingerie to odnosząca sukcesy, szybko rozwijająca się skandynawska marka bieliźniarska, która zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości +140 mln euro. Brand posiada ponad 400 salonów w Europie oraz Kanadzie, a we wszystkich 4 krajach skandynawskich ma status niekwestionowanego lidera rynku.

Newsletter

Codzienny newsletter profesjonalistów rynku centrów handlowych