PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Maxi Zoo z nowym magazynem do obsługi 4 milionów zamówień rocznie

Panattoni otworzył w Głogowie 35 tys. m2 powierzchni magazynowej dla FM Logistic, gdzie będzie obsługiwana sprzedaż e-commerce dla sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo, należącej do Grupy Fressnapf.

Maxi Zoo szacuje, że liczba zamówień zrealizowanych w Głogowie dla indywidualnych klientów sieci w Polsce i Niemczech osiągnie 4 mln zamówień w 2023 roku. Inwestycja pozwoli rozwinąć segment sprzedaży online Grupy Fressnapf, która posiada 1800 sklepów w 11 krajach Europy.

Panattoni Park Głogów spełnia wymogi systemu certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, co oznacza nie tylko niższą emisję CO2 oraz mniejsze zużycie energii i wody, ale także większą troskę o pracowników. Panattoni zadbało o analizę pomieszczeń biurowych pod kątem odpowiedniej akustyki, komfortu termicznego czy dostępu światła dziennego.

Park położony jest ok. 110 km od granicy polsko-niemieckiej i w podobnej odległości od granicy południowej z Czechami. Zaledwie 10 km dzieli park od drogi S3, głównego korytarza transportowego w regionie, łączącego Głogów z Zieloną Górą czy Szczecinem oraz pozwalającego na sprawny dojazd do autostrady A4 na południu oraz A2 na północy.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział