CHANGE Lingerie z nowym salonem w Atrium Copernicus

W Atrium Copernicus został otwarty drugi salon CHANGE Lingerie w Toruniu. Na jego potrzeby wynajęto niespełna stumetrowy salon na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Pierre Cardin.

W listopadzie duńska marka świętuje BLACK MONTH i oferuje zakupy z rabatem 40% na wszystko.

4 salony w dwa miesiące

– Koncept CHANGE świetnie przyjął się w Polsce. Polki doceniają naszą filozofię i z coraz większą świadomością korzystają z doradztwa brafitterskiego we wszystkich naszych salonach. Wypracowaliśmy już szerokie grono wiernych Klientek, ale nadal dostrzegamy tu ogromny potencjał, dlatego nieustannie rozwijamy naszą sieć w kraju. Ostatni okres był bardzo intensywny – otworzyliśmy 4 nowe salony w przeciągu niespełna dwóch miesięcy i jesteśmy w trakcie zaawansowanych negocjacji dotyczących kolejnych lokalizacji – mówi Tariq Al- Sakkaf, Członek Zarządu CHANGE of Scandinavia Poland Sp. z o.o.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Skandynawski lider

CHANGE Lingerie to odnosząca sukcesy, szybko rozwijająca się skandynawska marka bieliźniarska, która zatrudnia ponad 1300 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości +140 mln euro. Brand posiada ponad 400 salonów w Europie oraz Kanadzie, a we wszystkich 4 krajach skandynawskich ma status niekwestionowanego lidera rynku.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział