Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Sklep Monnari już działa w Kompleksie Handlowym Raj

Na początku listopada br., polska marka odzieżowa Monnari otworzyła swój salon w Kompleksie Handlowym Raj (Dębica). Sklep o powierzchni 180 m2 został zlokalizowany przy wejściu głównym do obiektu. Monnari to kolejna marka obok m.in.: Tatuum, Sinsay, Cotton Club, Greenpoint, Top Secret, która stanowi o sile oferty odzieżowej tego obiektu.

„Koniec roku to dla nas bardzo aktywny czas. Otwarliśmy znakomicie przyjęty przez klientów sklep Tatuum. Kilka tygodni później świętowaliśmy uruchomienie pierwszego z grupy LPP salonu Sinsay. Na początku listopada marka Monnari w ekspresowym tempie przygotowała sklep zgodnie z najnowszym konceptem handlowym i po raz kolejny w tym roku możemy świętować otwarcie nowego brandu. -mówi Bartłomiej Gajda, menedżer ds. marketingu i sprzedaży Grupy IVS.

„Liczymy, że nasze klientki docenią coraz bogatszą ofertę mody damskiej, a szeroka oferta marki Monnari spotka się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez naszych klientów. My się jednak nie zatrzymujemy. Kolejne otwarcia sklepów przed nami. Szczegóły niebawem.”– dodaje Gajda.

Monnari to polska marka odzieżowa z ponad 24-letnią tradycją, stworzona dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz ponadczasowe stylizacje. Szeroki asortyment ubrań oraz dodatków dostępny jest we wszystkich salonach Monnari w całej Polsce oraz w sklepie internetowym emonnari.pl.

Wzornictwo Monnari to jakość, estetyka i najnowsze trendy modowe. Wszystkie te elementy Klientki odnajdą w kolejnych kolekcjach. Monnari – modnie być sobą.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział