Już wkrótce otwarcie nowego sklepu w koncepcie KOMFORT HOME w Bydgoszczy

Nowy sklep KOMFORT HOME w Bydgoszczy zostanie otwarty przy ul. Rejewskiego 5b już 25 listopada br. Zarówno mieszkańcy Bydgoszczy, jak i okolicznych miast i miejscowości, będą mogli skorzystać z bogatej oferty produktowej, jaką oferują sklepy KOMFORT HOME. W sklepie będzie można znaleźć między innymi wyposażenie do łazienek i kuchni. Z okazji otwarcia sieć przygotowała dla klientów wyjątkowe promocje i moc atrakcji.

Całkowita powierzchnia salonu wynosi 2 309 m2. Sklep posiada w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. Dodatkowo oferta jest wzbogacona o usługi projektowania, pomiaru, transportu i montażu. Nie zabraknie również prezentacji najnowszej marki płytek ceramicznych Senti. Produkt ten jest nie tylko nowością w sklepach KOMFORT, ale także marką własną.

Po raz pierwszy w kujawsko-pomorskim.

Nowy salon to już trzeci obiekt sieci KOMFORT w Bydgoszczy, ale pierwszy KOMFORT HOME w województwie kujawsko-pomorskim. 

R E K L A M A

Sklepy Komfort S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

Ponad 160 salonów

Sklepy Komfort S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych