Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Pasibus z nowym lokalem w Bonarka City Center 

Po długim oczekiwaniu mieszkańcy Krakowa wreszcie mogą wybrać się na Pasi ucztę w swoim mieście! W piątek, 2 grudnia br. w krakowskim Bonarka City Center otwarty został najnowszy lokal sieci Pasibus. To już 30. restauracja tej marki w Polsce. Z okazji otwarcia przez cały weekend w nowym lokalu dostępna będzie specjalna oferta, w ramach której do każdego burgera można dobrać frytki i napój za 2 zł. 

Pasibus to kultowa sieć burgerowni, której znakiem rozpoznawczym są burgery o wyrazistym smaku, przyprawiane według autorskiej receptury oraz z odważnymi połączeniami dodatków. Twórcy marki rozpoczęli swoją gastronomiczną przygodę od foodtrucka we Wrocławiu, a teraz zapraszają do swojej 30. restauracji – pierwszej zlokalizowanej w Małopolsce.  

Pierwszy lokal w Krakowie

– Pasibus w Krakowie to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez naszych sympatyków lokali. Ilekroć otwieraliśmy restaurację w innym mieście, fani dopytywali właśnie o Kraków. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że wreszcie możemy gościć krakowskich PasiBrzuchów  – mówi Maciej Moc, szef marketingu marki Pasibus. 

Na gości odwiedzających nowy lokal marki w Krakowie będzie czekać klasyczne menu sieci, w tym mięsne klasyki: Bebek Junior czy Chorizard. Dla miłośników kuchni roślinnej oraz dla osób, które nie chcą na stałe rozstawać się z mięsem, ale mają ochotę czasami zjeść coś wegańskiego, Pasibus przygotował m.in. burgera Standard Vegan z autorskim kotletem warzywnym z wegańskimi wersjami majonezu oraz sera cheddar. Dodatkowo, w Pasibusie we wszystkich burgerach można bezpłatnie wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno), smażony ser przygotowany według autorskiej receptury lub kurczaka. Klienci sieci mogą też wybrać rodzaj bułki – pszenną lub maślaną. W menu znajdują się również Włapy, czyli popularne wrapy w smakach nawiązujących do klasycznych burgerów Pasibusa, a także Pasi Frytki, Pasi Bataty, Pasi Lemoniada, kulki serowe oraz autorskie sosy. 

Nowy lokal znajduje się na poziomie pierwszym galerii handlowej Bonarka City Center. Będzie czynny codziennie – od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 21:00. Oprócz tego od poniedziałku, 5 grudnia br. goście krakowskiego Pasibusa będą mogli zamawiać śniadania, a od środy, 7 grudnia br. z restauracji będzie można zamawiać jedzenie z dowozem poprzez serwis www.pasidostawa.pl, a także poprzez aplikacje i systemy zewnętrznych partnerów. 

9 lat na rynku

Pasibus to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w kilkunastu miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 30 lokali w Polsce, w tym 12 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios. 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział