Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Martes Sport w gronie laureatów e-Gazel Biznesu 2022

Firma Martes Sport zdobyła tytuł „E-gazel Biznesu”, przyznawanych dynamicznie rozwijającym się firmom e-commerce w Polsce.

E-Gazele Biznesu to ranking przedsiębiorstw, organizowany już po raz 9. przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”. Pierwowzorem rankingu są „Gazele Biznesu”, opracowywanego dla firm prowadzących tradycyjną działalność i kontynuowanego niezmiennie od 20 lat.

Wyróżnienie w tegorocznym rankingu „E-Gazel biznesu” to efekt nieustannego rozwoju e-commerce. Obecnie Martes Sport w swoim kanale online działa w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii oraz Węgrzech, jednocześnie mając w planach ekspansję na nowe rynki w 2023 r. Oprócz własnych sklepów internetowych opartych na nowoczesnych platformach sprzedażowych, Martes Sport prowadzi również sprzedaż na platformach Marketplace: Amazon, Allegro oraz Empik.

W zakresie logistyki e-commerce wdrożony został w wielu aspektach automatyczny tryb realizacji zamówień i obsługi klienta. W krótkim czasie  zastosowane rozwiązanie pokazało skuteczność w postaci przyspieszonej realizacji zamówień oraz w ponad stuprocentowych wzrostach sprzedaży. Dzięki nowym rozwiązaniom Martes Sport jest w stanie wysyłać zamówienia do klientów w 24 godziny.

Grupa Kapitałowa Martes Sport to największa polska firma z prywatnym kapitałem w branży  sportowej. Własne kanały produkcyjne, centra logistyczne oraz stabilnie funkcjonująca sieć sprzedaży stacjonarnej, wspartej sprzedażą internetową to idealny grunt do dalszej ekspansji biznesowej.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział