CBRE z nowym szefem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce, obejmuje nową funkcję w międzynarodowych strukturach firmy. Od stycznia oprócz dotychczasowej roli podejmie się nowego wyzwania na stanowisku dyrektora zarządzającego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Daniel Bienias na swoim nowym stanowisku zastąpi Andreasa Riddera, który przez ponad 20 lat z sukcesem budował struktury CBRE w Europie Środkowo-Wschodniej, przyczyniając się do pozycji numer jeden firmy w regionie. Andreas pozostanie nadal dyrektorem zarządzającym CBRE w Austrii.

R E K L A M A
Food Fyrtel

– Nasza działalność w regionie CEE kwitła pod kierownictwem Andreasa Riddera. Wraz ze zmianą dynamiki rynku nadszedł czas na restrukturyzację naszej organizacji w regionie. Jesteśmy głęboko przekonani, że Daniel, jako osoba osadzona w regionie, która dobrze go zna, pomoże nam osiągnąć najlepsze wyniki dla klientów. Oprócz nowych obowiązków Daniel będzie nadal pełnił swoją obecną funkcję dyrektora zarządzającego w Polsce – mówi Marco Hekman, dyrektor zarządzający CBRE w Europie.

Daniel Bienias z CBRE związany jest od 2010 roku, a od 2015 roku pełni funkcję dyrektora zarządzającego organizacją w Polsce. Przez ten czas firma nad Wisłą urosła kilkukrotnie, stając się liderem rynku z ponad 500-osobowym zespołem. Pod przewodnictwem Daniela, CBRE w Polsce konsekwentnie poszerza wachlarz swoich usług, od doradztwa w łańcuchach dostaw poprzez doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości czy doradztwo w zakresie ESG.

Przed dołączeniem do CBRE Daniel Bienias był związany z firmą CA Immo, w której jako szef działu marketingu i wynajmu odpowiedzialny był za rozwój oraz implementację strategii marketingowej i biznesowej. Daniel ukończył Uniwersytet Szczeciński oraz studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, jest również absolwentem Sheffield Hallam University oraz Harvard Business School.

– Moim nadrzędnym celem jest wzmocnienie współpracy pomiędzy oddziałami naszej firmy w regionie. Będziemy dążyć do stworzenia jednolitego podejścia regionalnego, bo tylko w taki sposób możemy dostarczyć klientom najwięcej korzyści. Od zawsze wierzę w to, że lokalna specyfika w połączeniu z globalną perspektywą i międzynarodowym doświadczeniem, generuje naszą przewagę konkurencyjną i najlepszą jakość doradztwa w zakresie nieruchomości dla klienta – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBRE), spółka z listy Fortune 500 i S&P 500 z siedzibą w Los Angeles, jest największą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych i inwestycyjną (na podstawie przychodów z 2019 r.). Firma zatrudnia ponad 100 000 pracowników (nie wliczając podmiotów stowarzyszonych i partnerskich) i obsługuje inwestorów i najemców nieruchomości za pośrednictwem ponad 530 biur na całym świecie. CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział