Już wkrótce kolejny sklep Action w Katowicach

Rosnąca inflacja i wzrost kosztów wpływają na decyzje zakupowe konsumentów, którzy poszukują towarów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Libero Katowice wychodzi naprzeciw tym potrzebom i już niebawem w galerii otwarty zostanie pierwszy w okolicy, 900-metrowy sklep popularnej marki Action.

W przestronnym salonie na południu Katowic klienci będą mieli okazję wybierać z ponad 6000 produktów, z których 2/3 regularnie się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Sieć Action od 30 lat jest obecna na rynku europejskim. Marka od 5 lat konsekwentnie zwiększa także obecność w Polce, gdzie jest już rozpoznawalna i cieszy się dużą popularnością. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma gwarantuje swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów.

Co istotne, dyskont słynie z optymalnej dystrybucji oraz racjonalnej polityki kosztowej. Sieć nie godzi się na żadne ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział