Rituals otworzył 22.sklep w Polsce. Kolejne lokalizacje już w marcu!

1 marca marka Rituals Cosmetics otworzyła swój siódmy sklep w Warszawie i dwudziesty drugi
w Polsce! Najnowszy salon mieści się w Domach Towarowych Wars Sawa Junior przy ulicy
Marszałkowskiej. Kolejne lokalizacje marka otworzy jeszcze w marcu.

Już godzinę przed oficjalnym otwarciem, wzdłuż głównej arterii miasta w samym sercu Warszawy ustawiła się długa kolejka spragnionych piękna klientów. Serce sklepu marki Rituals Cosmetics bije oczywiście pod postacią rozłożystej sakury, czyli spektakularnego drzewa japońskiej wiśni.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Oglądanie kwietnych dywanów sakury, które co roku przyciągają do Japonii turystów z całego świata, ma rytualny charakter towarzyskiego spotkania. Podobnie, iście ceremonialnie podejmowani są klienci sklepu, którzy mają swobodną możliwość zapoznania się z produktami z portfolio marki, przetestowania kosmetyków na własnej skórze, zasięgnięcia porad wyspecjalizowanego personelu oraz skorzystania z masażu dłoni przy kamiennej umywalce – tzw. water island, znajdującej się właśnie pod drzewem sakury.

W uroczystym otwarciu sklepu wziął udział CEO, pomysłodawca i założyciel marki – Raymond
Cloosterman, który serdecznie, z uśmiechem i troską powitał gości specjalnych oraz cały polski team,
mówiąc o narodzinach marki i marzeniach, które dziś znajdują swoje odzwierciedlenie na mapie świata pod postacią rozpoznawalnych szyldów Rituals Cosmetics, za drzwiami których zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdują szczęście, dobre samopoczucie i piękno zamknięte w kosmetykach do pielęgnacji ciała oraz produktach do wnętrz.

To niezapomniana, pełna wrażeń i doznań podróż inspirowana kulturami Wschodu, których wielowiekowe tradycje stanowią dla współczesnych kreatorów źródło wiedzy i niewyczerpaną inspirację (The Ritual of Karma, The Ritual of Ayurveda, The Ritual of Jing czy The Ritual of Sakura).

Z okazji otwarcia sklepu w centrum Warszawy przewidziano prezenty: dla pierwszych stu osób, które zrobiły tego dnia zakupy, marka przygotowała torby z niespodziankami, a dla kolejnych klientów – upominki do zakupów. Przez pierwsze 10 dni od otwarcia obowiązywać będą specjalne promocje, w tym znaczne zniżki na bestsellerowe produkty marki, takie jak kultowe pianki pod prysznic w żelu.

Rituals Cosmetics to marka oddana idei zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia w świecie luksusowych produktów beauty. Umieszczając w jednym portfolio kosmetyki do kąpieli, do pielęgnacji ciała oraz produkty do domu, Rituals proponuje klientom nowy styl życia polegający na zamianie codziennych rytuałów w chwile warte zapamiętania. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Poprzez szerokie portfolio produktów

Rituals do naturalnej pielęgnacji ciała i skóry, zapachów do domu, oraz odzieży home wear, klienci mogą wzbogacić swoje życie o chwile dobrego samopoczucia. Firma Rituals powstała w 2000 roku w Amsterdamie i od tego czasu została uznanym światowym ekspertem w branży w ponad 36 krajach, w metropoliach, takich jak Londyn, Paryż, Hongkong czy Nowy Jork, posiadając łącznie ponad 1000 sklepów, 3000 punktów w ramach shop-in-shop oraz 5 obiektów spa. Dzięki podejściu opartemu o trzy filary: Czystość, Świadomość i Troskę, (Clean, Conscious and Caring) Rituals została dumnym posiadaczem certyfikacji B Corporation TM.

Marka jest oddana temu, by nieustannie ulepszać swój wpływ w kwestiach społecznych i środowiskowych – główne założenia to składy w 90% pochodzenia naturalnego oraz opakowania, które będą się nadawały do ponownego napełnienia i/lub recyklingu, czy wykonane z materiałów z recyklingu. Ponadto, Rituals z zapałem wspiera 3 fundacje. Marka
Rituals chce być prekursorem wśród luksusowych brandów, który udowodni, że piękno i dobre samopoczucie mogą iść w parze ze zrównoważonym rozwojem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rituals.com

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział