Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Salon Carry wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Legnica

Centrum Handlowe Auchan Legnica, wybierane przez klientów ze względu na wygodne zakupy, wzbogaca portfolio najemców w segmencie mody. 8 marca w obiekcie otworzył się salon Carry, który zajął lokal o powierzchni ponad 270 mkw. Właścicielem Centrum Handlowego Auchan Legnica jest Ceetrus Polska, a za komercjalizację obiektu odpowiada zespół Nhood Polska. 

Centrum Handlowe Auchan Legnica działa na dolnośląskim rynku handlowym od ponad 20 lat. W tym czasie obiekt zdobył lojalność klientów, którzy doceniają jego zróżnicowaną ofertę oraz wygodę zakupów. Zespół Nhood Polska, który odpowiada za komercjalizację obiektu, rozszerza portfolio najemców tak, by stworzyć optymalny tenant-mix. 

Od 8 marca klienci mogą robić zakupy w przestronnym salonie marki Carry. Kupujący znajdą w nim bogaty wybór mody damskiej i męskiej w stylu casual i stworzyć wygodne stylizacje na co dzień. W ofercie salonu dostępne są również stylowe paski, zwiewne chusty czy apaszki, a także bogata oferta bielizny damskiej i męskiej oraz skarpetki, które pozwolą stworzyć kompletny strój na wiele okazji. 

Odzież i akcesoria oferowane w salonie Carry wyróżnia swobodna i modna stylistyka. Produkty we wszystkich kategoriach są projektowane z myślą o odbiorcy, który ceni wysoką jakość i wygodę, a także szuka nowych trendów modowych.

– Zależy nam na tym, żeby oferta Centrum Handlowego Auchan Legnica rozszerzała się, a klienci podczas jednej wizyty mogli zarówno kupić odzież i dodatki, skorzystać z różnorodnych usług, jak i zjeść posiłek. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić klientów do salonu znanej marki Carry. Jestem przekonana, że sklep będzie cieszył się dużą popularnością wśród odwiedzających nasz obiekt – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Legnica.   

Marka Carry jest obecna w 23 obiektach zarządzanych przez Nhood Polska, wśród których są Centra Handlowe Auchan w całej Polsce, a także w podwarszawska Galeria Łomianki oraz krakowska Galeria Bronowice. Ich właścicielem jest firma Ceetrus Polska.

Ofertę Centrum Handlowego Auchan Legnica tworzy blisko 40 sklepów, w tym lokale usługowe, gastronomiczne oraz hipermarket Auchan. Wśród popularnych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. CCC, Deichmann, Monnari, Diverse, Quiosque, a także apteka i drogeria Rossmann.

Centrum Handlowe Auchan Legnica mieści się w Legnicy, przy ul. Roberta Schumana 11. Powstało w 2002 roku. Obiekt ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni handlowej. Klienci mogą korzystać z bezpłatnego parkingu, gdzie znajduje się ponad 860 miejsc.

Nhood Polska (Nhood Services Poland sp. z o.o.) zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 46 tys. mkw. w 28 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura.  

Ceetrus Polska (Ceetrus Properties Polska sp. z o.o.) jest właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 230 ha terenów inwestycyjnych. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział