Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Dekada Olsztyn z nowym operatorem spożywczym. Ponad 900 mkw. zajęła Stokrotka

Stokrotka została nowym operatorem spożywczym Centrum Handlowego Dekada Olsztyn. Pierwszych klientów sklep powitał 30 marca. Stokrotka to polska, dynamicznie rozwijająca się sieć handlowa, która otwiera ponad 100 sklepów rocznie.

Swoim klientom Stokrotka proponuje szeroką ofertę asortymentową w atrakcyjnych, niskich cenach, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: mięso, drób, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą i alkohol. Bardzo ważnym elementem oferty są produkty od lokalnych dostawców, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy, a także produkty marki własnej.

W Dekadzie Olsztyn Stokrotka zajmuje lokal o powierzchni ok. 900 mkw.

– Stokrotka idealnie wpisuje się w oczekiwania, jakie mieliśmy względem nowego operatora spożywczego w naszym obiekcie.  Zależało nam na tym, aby pozyskać znaną i rozpoznawalną sieć handlową, która zapewni naszym klientom atrakcyjną ofertę spożywczą obejmującą duży wybór asortymentu podstawowego, produktów świeżych i regionalnych. Sieć Stokrotka doskonale spełniła te kryteria – mówi Tomasz Boenke, Dyrektor Centrum Handlowego Dekada Olsztyn.

Stokrotka stanowi uzupełnienie oferty Dekady Olsztyn, którą tworzą obecnie: Rossmann, Zoo Karina, Pepco, Takko Fashion, Żabka, Outlet Obuwie, London Shoes, T-Mobile, Apteka i Piekarnia Cymes.

Dekada Olsztyn to centrum handlowe znajdujące się w śródmieściu 170-tysięcznego Olsztyna. Obiekt zlokalizowany jest pomiędzy kluczowymi ulicami miasta: ul. Partyzantów i ul. Kościuszki, w bliskim sąsiedztwie dworców PKP i PKS, dzięki czemu stanowi okazję do wygodnych zakupów dla podróżnych w oczekiwaniu na pociąg lub autobus. W obszarze zasięgu centrum do 30 minut jazdy samochodem znajduje się 230 tys. potencjalnych klientów, a pieszo bez problemu dotrze tu ponad 54 tys. mieszkańców miasta. Przed budynkiem dostępny jest parking z miejscami postojowymi dla 120 samochodów

Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się dwanaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także dwie inwestycje we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział