Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Apsys: w Centrum Handlowym Rondo mali klienci obejrzą teatrzyk i pomogą zwierzakom

Już 27 maja najmłodsi klienci Centrum Handlowego Rondo będą mieli okazję obejrzeć kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na okrągło”. Opowieść o przygodach małego kociaka uzupełnią warsztaty, podczas których dzieci wykonają zabawki dla kotów z bydgoskiego schroniska.

W ostatnią sobotę maja, na scenie usytuowanej w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, wystąpi Teatr Magmowcy. Tradycyjnie już Centrum Handlowe Rondo zaprasza na widowisko nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców i opiekunów.

Tuż po spektaklu dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, podczas których spędzą kreatywnie czas, a jednocześnie stworzą zabawki dla kotów. Trafią one później do Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Ponadto 27 maja w centrum zostanie otwarta wystawa fotografii, której bohaterami będą zwierzaki ze schroniska. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu bezdomnym psom i kotom łatwiej będzie znaleźć nowy, pełen miłości dom.

Po spektaklu najmłodsi otrzymają kolejne naklejki do dzienniczka, a zebranie pełnego kompletu naklejek umożliwi wygranie pod koniec roku wycieczki do Parku Wodnego Suntago. Dodatkowo w maju CH Rondo rozda literki Rondelki dzieciom, które nie odebrały ich w kwietniu – tym razem będzie to litera „O”.

Centrum Handlowe RONDO jest tradycyjnym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców Bydgoszczy. Dogodne położenie w samym centrum miasta, podziemny, wygodny parking i szeroka oferta ponad 60 sklepów i stoisk oraz hipermarketu – to wszystko decyduje o popularności tego miejsca. W CH Rondo dbamy o to, aby również osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, czuły się w centrum swobodnie i komfortowo. Bezbarierowe pochylnie, toaleta przystosowana dla niepełnosprawnych i specjalny wózek, który ułatwia poruszanie się po galerii w czasie zakupów – to wszystko sprawia, że jest ona miejscem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. CH Rondo zostało również wyróżnione tytułem Miejsce Przyjazne Rodzinom w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy i czołowe lokalne media. Właścicielem Centrum jest CH Bydgoszcz Sp. z o.o. Zarządzane jest ono przez Apsys Polska S.A. Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 25 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 1 000 000 m2, zlokalizowanych w 18 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Dodatkowe informacje na www.chrondo.pl oraz www.apsys.pl.
 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział