Newsletter SCF News
Dołącz do 7000 odbiorców!

Just GYM: sieć fitness ma już 32. lokalizacje

Sieć Just GYM otworzyła swój 32. klub fitness, a zarazem drugi taki obiekt w Lublinie. Nowy klub został zlokalizowany przy ul. Jana Pawła II 51a jego powierzchnia to ponad 2.000 m2.

Obiekt dzięki swej automatyzacji oferuje dostęp przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta.

„Cieszymy się z faktu, iż nasz nowy klub został bardzo dobrze przyjęty przez lokalnych klientów, którzy doceniają jakość naszych placówek oraz nieograniczony dostęp do siłowni o każdej porze dnia i nocy. Zgodnie z naszymi standardami oferujemy klientom nie tylko najwyższą jakość sprzętu, ale przede wszystkim infrastruktury, w tym systemów wymiany powietrza i klimatyzacji. Wiemy, że w dzisiejszym mocno konkurencyjnym otoczeniu, to właśnie standard wykonania klubów użytkownicy wymieniają jako ważny element decyzyjny – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

R E K L A M A

„Nowa lokalizacja idealnie wpisała się w nasze potrzeby, oferując odpowiednią powierzchnię lokalu, dostęp do parkingu dla klientów, ciekawy mix pozostałych najemców oraz świetną lokalizację po zachodniej stronie miasta. Zgodnie z zapowiedziami kontynuujemy nasz plan ekspansji i 14. marca otwieramy nasz 33 klub, tym razem w Lubinie – dodaje Paweł Ciszek.

Just GYM ma 7. lat

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Just GYM to sieć automatycznych klubów fitness, która pozwala na korzystanie z naszego klubu przez 24/7, także w dni wolne oraz święta. Nasze kluby wyposażamy w sprzęt najwyższej jakości, aby zagwarantować możliwie najlepszy stosunek jakości do ceny. Nasze kluby podzielone są na strefy treningowe, które umożliwiają początkującym klubowiczom odnalezienie się w naszej przestrzeni. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta i nie stosujemy promocji z przysłowiową gwiazdką. Już od samego początku projekt nasz ma jasno określoną misję – promowanie zdrowego stylu życia i propagowanie wiedzy o pozytywnym wpływie ruchu na ciało i umysł. Firma wierzy, że trening regularny jest kluczem do utrzymania zdrowia na długie lata. Just GYM stawia również na zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne. Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne, sieć dąży do redukcji zużycia mediów i tworzenia przyjaznych środowisku obiektów – mówi Paweł Ciszek.