PARTNERZY PORTALU

Właściciel Stokrotki uruchamia w Polsce e-sklep

barbora-maxima-group

Litewska Grupa Maxima, właściciel m.in. sieci sklepów Stokrotka, wprowadza na polski rynek markę Barbora. To największy e-sklep z produktami FMCG działający w krajach bałtyckich.

Jak poinformowali właściciele Grupy Maxima, jako pierwsi z usług nowego e-sklepu będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy. Strategicznym partnerem Barbory i głównym dostawcą towarów w Polsce będzie sieć Stokrotka, zarządzana przez Grupę Maxima. Spółka będzie również poszukiwać lokalnych dostawców.

Rozwój w krajach bałtyckich

Działający na Litwie od 2014 roku, największy w krajach bałtyckich internetowy sklep spożywczy oferuje szybką dostawę do domu żywności i innych dóbr. Umożliwia także ich samodzielne odebranie w punktach Drive in lub wskazanych placówkach sieci Barbora Express. Barbora weszła w 2018 roku do Estonii i Łotwy. Jej obroty w 2019 r. wyniosły 50 mln euro.

Grupa Maxima zrzesza sieci handlowe na Litwie, Łotwie, Estonii oraz w Bułgarii, a w Polsce jest właścicielem sieci Stokrotka.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

Stokrotka
artykuły spożywcze
327 lokalizacji
Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy