Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Międzynarodowa wystawa robotów w Toruń Plaza

Toruń Plaza regularnie podkreśla swój handlowo-rozrywkowy profil działalności, dbając nie tylko o portfolio najlepszych marek, ale także organizując szereg ciekawych eventów. Tym razem na klientów toruńskiego centrum czeka RoboPark – wystawa robotów, która zdobyła międzynarodową popularność wśród zwiedzających.

Od 26 lutego do 3 kwietnia klienci Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza mają szansę oglądać wyjątkową, interaktywną wystawę robotów. Twórcy zadbali o to, by w jej programie znalazły się atrakcje zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Na miłośników nowych technologii czeka aż 70 robotów z całego świata, a także 8 stref rzeczywistości wirtualnej, strefa dronów, robo-zoo czy sumo, futball, śpiew, taniec i stand-up w wykonaniu robotów. Wystawa cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem klientów centrum, a także mieszkańców Torunia i okolic.

Aktualnie towarzyszy jej akcja pro-sprzedażowa, w której do zdobycia są darmowe bilety dla dziecka, za zakupy zrealizowane na terenie centrum handlowego. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie Toruń Plaza.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Oferta Toruń Plaza

Centrum Handlowo Rozrywkowe Toruń Plaza mieści się przy ul. Broniewskiego w Toruniu. To jedno z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferujące na powierzchni ponad 40 tys. m kw. bogaty wybór znanych i cenionych marek. W gronie najemców tego centrum znajdują się m.in. Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, H&M, NewYorker, C&A, pełne portfolio marek należących do grupy LPP,  dwupoziomowy salon TK Maxx oraz wielkopowierzchniowe sklepy Martes Sport, Sports Direct i Mediaexpert. To również w Toruń Plaza znajduje się  supermarket Lidl, całodobowa siłownia CityFit, 8-salowe kino Cinema City, jedyna w Toruniu wielotorowa kręgielnia Lucky Star oraz szeroka oferta restauracji i kawiarni.