Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Eobuwie.pl uruchamia koncept sklepu Eobuwie.pl & Modivo Collect

Nowy unikalny koncept połączy asortyment obu marek. Zapewni dostęp do szerokiej oferty obuwia, akcesoriów i odzieżowych marek. Klienci będą mogli skompletować pełne stylizacje. Skorzystają także z wygodnej usługi R&C (z ang. Reserve and Collect, czyli zarezerwuj i odbierz). Pierwszy sklep Eobuwie.pl & Modivo Collect ruszy w Galerii Warmińskiej.

– Koncept bazuje przede wszystkim na zamówieniach Reserve&Collect, czyli usłudze umożliwiającej stacjonarny odbiór produktów zarezerwowanych wcześniej z oferty online. Nowy format będzie sukcesywnie rozwijany w kolejnych lokalizacjach – zapowiada Marcin Grzymkowski, założyciel oraz prezes eobuwie.pl i Modivo. 

Eobuwie.pl wdraża strategię omnichannel

To kolejny innowacyjny krok, który wynika ze strategii omnichannel marki eobuwie.pl. Klient jest w centrum – firma stawia na rozwiązania umożliwiające jak najłatwiejszy zakup, przeglądanie oferty oraz sięganie po modowe inspiracje. Oprócz rozwiązań znanych z klasycznych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl, jak tablety do przeglądania zamówień i usługa esize.me, w nowym koncepcie wyodrębniono przestrzeń dla nowoczesnych przymierzalni Modivo. Zamówione produkty będzie można przymierzyć w komfortowych garderobach. 

Rekalma Apsys
r e k l a m a

W praktyce oznacza to, że klient przegląda ofertę Modivo i eobuwie.pl np. poprzez strony internetowe, zamawia produkty do wybranego sklepu, gdzie ma możliwość ich zmierzenia i dokonania ewentualnego, szybkiego i wygodnego zwrotu na miejscu. To wyjątkowe ułatwienie, Klient nie musi tracić czasu na pakowanie produktów, naklejanie etykiet oraz zamawianie kuriera, czy wysyłkę. Cały proces – odebranie zamówienia, przemierzenie, zwrot odbywają się w jednym miejscu.

Pierwszy sklep znajdzie się w Galerii Warmińskiej

Pierwszy sklep rusza już 7. maja w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej, W dniu otwarcia obowiązywać będą specjalne akcje rabatowe. Postawiono na zaostrzone środki ostrożności. Kadra pracować będzie w maseczkach i rękawiczkach, skanery esize.me i tablety będą na bieżąco dezynfekowane, elektroniczny system monitoringu będzie wskazywał liczbę osób aktualnie przebywających na sali sprzedaży. Więcej szczegółów na dedykowanej stronie.