Wrocław i Olsztyn – nowe sklepy stacjonarne eobuwie.pl

Spółka eobuwie.pl otwiera nowe sklepy w galeriach handlowych. Pierwszy w Stolicy Dolnego Śląska, w olsztyńskiej galerii handlowej ruszy już 7 maja. Marka zadebiutuje tu z nowym konceptem Eobuwie.pl & Modivo Collect. Zapewni klientom dostęp do produktów obu brandów.

We Wrocławiu na lokalizację kolejnego sklepu spółka wybrała salon, który zajął powierzchnię 431 mkw., oferując szeroki wybór spośród ok. 10 tys. produktów dostępnych na miejscu, a łącznie 177 tys. na zamówienie. W olsztyńskim sklepie eobuwie.pl i Modivo Collect połączony zostanie asortyment obu brandów. Możliwe będzie skompletowanie i zakupienie total looków.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Reserve&Collect w salonach eobuwie.pl

– Koncept bazuje przede wszystkim na zamówieniach Reserve&Collect, czyli usłudze umożliwiającej stacjonarny odbiór produktów z oferty online. Nowy format będzie sukcesywnie rozwijany w kolejnych lokalizacjach. Klienci oczekują szerokiego wyboru, atrakcyjnych cen oraz profesjonalnej obsługi. Zapewniamy im także dostęp do topowych marki i setek nowości – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

Oprócz rozwiązań znanych z klasycznych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl, jak tablety do przeglądania zamówień i usługa esize.me, w nowym koncepcie wyodrębniono przestrzeń dla nowoczesnych przymierzalni. Wybrane produkty będzie można przymierzyć w komfortowych garderobach.

Od początku pandemii spółka zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zarówno pracownikom, jak i klientom. W salonach utrzymane będą zaostrzone środki ostrożności.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział