Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Dwie marki jubilerskie w gronie najemców Galerii Gniezno

W Galerii Gniezno ponownie otwarto odświeżony salon sieci Apart. Dodatkowo do grona najemców dołączyła marka jubilerska W.Kruk.

– Wiosna to czas zmian, także w Galerii Gniezno. Zaczęliśmy od otwarcia nowoczesnego salonu Apart, który zachwyca designerskim wystrojem i bogatą ofertą. Ponadto nasi Klienci mogą także wybrać się na zakupy do nowo otwartego salonu W.Kruk. Naszym celem niezmiennie jest wprowadzanie zróżnicowanej oferty, dlatego cieszymy się, że Galeria Gniezno stale poszerza swoją ofertę. – Paulina Ostrowska, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Galeria Gniezno poszerza mix najemców 

Długo wyczekiwane otwarcie salonu Apart miało miejsce w ostatni wtorek, tuż po zniesieniu obostrzeń związanych z lockdownem. Nowoczesny design i odmieniona przestrzeń to nawiązanie do obecnego konceptu marki, który od lat kojarzy się z ekskluzywnością i prestiżem. Wśród bogatej oferty, Apart oferuje biżuterię jako uzupełnienie nie tylko do oficjalnych stylizacji, ale także na co dzień.

Do grona najemców dołączył W.Kruk – najstarsza firma jubilerska w Polsce. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.Kruk oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami. Wśród pozostałych brandów, marka wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością produktów, a także ekspercką wiedzą, dzięki której każdy znajdzie dla siebie wymarzoną biżuterię.  

Zarządcą galerii jest firma Apsys Polska

Właścicielem CH Galerii Gniezno jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. 

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział